ЦВК завершила реєстрацію кандидатів на пост Президента України

Всього зареєстрували 44 особи. Серед них двоє вихідці з Полтавщини. Наш власний кореспондент з Києва була на останньому засіданні комісії

8 лютого. Члени Центральної Виборчої комісії на черговому засіданні. Вони оголошують останніх двох кандидатів на пост Президента та повідомляють про завершення реєстрації. Підбила підсумки місячної роботи ЦВК головуюча Тетяна Сліпачук.

Тетяна Сліпачук, голова ЦВК

- Як відомо, на сьогодні процес закінчився. Ми остаточно пройшли по всіх кандидатах, особах, які подали свої заяви про участь у виборчому процесі. Фактично було подано у 2019 році 92 заяви.

Майже половині охочих зайняти пост очільника держави, за словами Тетяни Сліпачук, було відмовлено. Серед причин – недоліки у документах, невнесення грошової застави, порушення суверенітету.

Тетяна Сліпачук, голова ЦВК

- Можна відмітити, що майже всі кандидати по результатам перевірки виборчою комісією отримали певні зауваження щодо недоліків. При цьому лише один кандидат отримав нульову з точки зору зауважень-висновок НЗК, це Богословська Інна Германівна.

Із 44 зареєстрованих кандидатів на пост Президента 20 є самовисуванцями. 24 – це представники політичних партій. Відомо, що наймолодшому кандидату – 37 років, найстаршому – 75. Є серед кандидатів і двоє вихідців з Полтавщини, це Ілля Кива та Сергій Каплін. 

Вибори відбудуться в останній день березня 2019. Про відмову балотуватися кандидати можуть подати заяву в ЦВК до 7 березня включно.

Стрічка новин