Народний депутат Артем Вітко відвідав Чутове

Народний депутат Артем Вітко відвідав Чутове

Питання. Скарги. Пропозиції. Народний депутат України Артем Вітко у Чутовому звітував про зроблене для місцевої громади у минулому році та свою діяльність у Верховній Раді. Що хвилює людей найбільше та чи отримують вони допомогу, дізнавалась Юлія Хаврель.

Олена Веренич – дружина загиблого атовця. Її чоловік у 2015 році пішов до війська добровольцем. У 2016 його не стало. Жінка залишилась з двома дітьми. Тоді родину підтримав народний депутат України Артем Вітко. 

Олена Веренич, дружина загиблого воїна в АТО 

- Я дуже дякую Артему Віткові. Він поставив меморіал, пам'ятник загиблим. І дуже часто він до нас приїжджає. Мій син Артем дуже його чекає завжди. На вікні сидить чекає, коли він прийде. 

Цього дня Олена Веренич зі своїми односельчанами прийшла поспілкуватися із нардепом Артемом Вітком та підтримати його починання.

Під час зустрічі мешканці Чутового висловлювали свої скарги, пропозиції та прохання особисто нардепу. Діалог виявився жвавим і конструктивним. 

- Я хочу ще отаке сказати, коли проводять зустріч з народним депутатом, а простий народ не знає. Я вважаю так, якщо буде зустріч, усі мають знати, де і коли, щоб усі люди прийшли.

Артем Вітко, народний депутат України 

- Якщо ми бачимо, що людина, яку ми обрали, некомпетентна та не може представляти наші інтереси, то ми маємо відкликати його. Тобто, щоб був імперативний мандат. Люди взяли та відкликали його.

Грунтовні відповіді чутівці отримали і на запитання щодо паїв, субсидій, пенсій, виділення земель для пільговиків, транспортного обслуговування, газопостачання тощо. 

Артем Вітко, народний депутат України 

- Шановний Артем Леонідович, вас турбує пенсіонерка, інвалід третьої групи. Мені виставили рахунок газовики за технічне обслуговування. Також попередили, що у разі несплати відключать. Чи законно це, що всім повиставляли такі рахунки? Фактично, це є відкрите акціонерне товариство, вони не є власниками цієї труби. Фактично вони діють поза законом.

Артем Вітко послідовно добивається, щоб полтавці користувалися газом власного видобутку на пільгових умовах. Із цього приводу надіслав відповідні депутатські звернення.

Також завдяки його сприянню торік у Чутовому відкрили пам’ятну стелу загиблим учасникам АТО. Для Гряківської амбулаторії сімейної медицини було придбано новітню стоматологічну установку. Народний депутат не дозволив скоротити місцевого лікаря-стоматолога Владислава Піценка. Постійно допомагав медикам, поштарям, педагогам. Втім, як стверджує сам Артем Вітко, він - самокритична людина. Вважає, допомоги не буває забагато. Адже є ще чимало проблем, які мають вирішуватись. 

Артем Вітко, народний депутат України 

- Це фактично живе спілкування з людьми. І сьогодні ми бачимо, якщо є живе спілкування, є прямий зв'язок між народним депутатом, який знаходиться в парламенті, та людьми, то тоді, дійсно, є допомога людям, є захист людей. А якщо депутат їздить тільки по відпочинках, і не чує та не баче людей, то тоді грош ціна такому депутату, він фактично не працює.

За словами Артема Вітка, аби для людей нардеп не був недосяжним, планує проводити такі зустрічі частіше, а згодом - відкрити правову приймальню у Чутовому.

Стрічка новин