«Нове британське кіно» побачили у Полтаві

Фестивальні англійські стрічки показали у галереї сучасного мистецтва «Джамп». Захід провели за підтримки Британської Ради в Україні та вітчизняної кінокомпанії «Артхаус Трафік».

Від кримінального трилеру до документалістики. Фестиваль «Нове британське кіно» розбили на кілька кінопоказів. За цей час полтавці подивились документальний фільм «Земля: один вражаючий день», відзнятий студією BBC, короткометражки, що стали лауреатами британської премії «Bafta», роботу режисера «Володаря кілець» Пітера Джексона «Вони ніколи не постаріють». В основу останньої лягла відреставрована хроніка Першої світової війни. У фіналі - кримінальний трилер «Тебе ніколи тут не було».

Шеза Муса, координатор проекту

- Це художній фільм. Сюжет обертається навколо колишнього агента ФБР, який допомагає дівчатам втекти з інтернет-рабства. Мається на увазі ситуація, коли чужа інформація потрапляє у чужі руки та нею маніпулюють.

Цікаво, що фільми дивились мовою оригіналу, із українськими субтитрами. Так організатори прагнуть надихнути відвідувачів опановувати іноземну мову.  

Олександр Олійник, відвідувач кінопоказу

- Я доволі часто відвідую якісь заходи подібні творчі, тим більше, що цікавлюсь вдосконаленням своєї англійської мови, це чудовий захід в такій творчий атмосфері. Серед оцих всіх картин ми маємо змогу споглядати такі цікаві фільми, ще й мовою оригіналу.

Попри те, що фестиваль, який тривав з 18 січня по 8 лютого, завершено, організатори обіцяють подібні безкоштовні заходи у майбутньому.

Стрічка новин