«Наука майбутнього - наука молодих»

З такою назвою у ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка пройшов круглий стіл. У ньому взяли участь чимало почесних гостей. Зокрема, президент Малої академії наук України, керівник секретаріату Комітету з Державних премій у галузі наука і техніки та місцева влада.

У залі засідань вченої ради ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка, розпочався креглий стіл «Наука майбутнього - наука молодих». Він проводиться вперше за ініціативи університету. А головна мета - розвиток науки на Полтавщині та Україні в цілому.

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка

- Обговорювали важливі питання формування майбутнього науки нашої держави. Сьогодні ми зібрали керівників загальноосвітніх навчальних закладів, щоб обговорити ситуацію, яка є на сьогоднішній день з обдарованою молоддю. Обговорити проблеми і перспективи покращення ситуації, щодо учнів шкіл у І-ІІ і ІІІ етапі конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт МАН України.

В форумі взяв участь і президент Малої академії наук України Станіслав Довгий. Під час свого виступу він розповів про діяльність академії. А також дав поради, щодо проведення І-ого етапу конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт МАН.  

Станіслав Довгий, президент Малої академії наук України

- Саме на першому етапі можуть бути зроблені і великі досягнення і великі помилки. Адже неправильно організовано, десь непомічена дитина. 02:58 с. + 03:47 с. Ми з Володимиром Олександровичем, я висловлював таку думку і от він відгукнувся, що дійсно можливо побільше таких зустрічей.

Виступили на конференції заслужений діяч науки і техніки України Віктор Грінченко та  керівник секретаріату Комітету з Державних премій у галузі наука і техніки Вадим Стогній. 

Вадим Стогній, керівник секретаріату Комітету з Державних премій у галузі науки і техніки НАН України

- Спасибі Вам, просив передати Борис Євгенович, що ви робите свою справу. Що ви виховуєте талановиту молодь. А  академія з радістю буде брати таких людей до своїх лав.

В роботі «круглого» столу взяли участь і представники міської влади. 

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради 

- Ми маємо більше думати про нашу молодь, більше їх підтримувати і давати їм можливість, щоб вони дійсно свої таланти і вміння мали можливість втілити в життя. Займалися і тому числі і наукою. Держава має на всіх рівнях це підтримувати.

Такі заходи мотивуватимуть молодь до нових звершень, зазначив Володимир Онищенко. 

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка

- Виступи цих видатних людей повинні виступити мотивацією для молоді продовжувати займатися наукою. І ставши через деякий час студентами вишів знайти себе у роботі ради молодих вчених. А ще через деякий час, після захисту дисертацій поповнити ряди науковців своїми науковими здобутками, будуть робити все для розвитку нашої держави.

Володимир Онищенко додав, робота з обдарованою молоддю є однією з пріоритетних в діяльності ПолтНТУ. Тому, для технічного університету конференція стане традиційною.

Стрічка новин