В технічному університеті знову нагороджували переможців

У Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка нагородили призерів, переможців та наукових керівників 1-го етапу конкурсу - захисту наукових робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення МАН 2019 року. Отримали грамоти близько двохсот юнаків та дівчат.

Директори шкіл та гімназій Полтави, навчально-наукових інститутів, викладачі, почесні гості та школярі у одній залі. Там урочисто нагородили переможців та призерів першого етапу конкурсу - захисту наукових робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення МАН та їхніх керівників.

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ, президент Полтавського територіального відділення МАН України

- Мені надзвичайно приємно  привітати вас і побажати успіхів на наступному обласному рівні, який відбудеться 22-23 лютого у цій залі. А згодом, переважна більшість, хотів би, щоб тут присутні представляли і Полтаві, і Полтавщину на третьому всеукраїнському конкурсі захисті  науково-дослідницьких робіт учнів МАН.

Цьогоріч у конкурсі взяло участь близько п’ятисот конкурсантів. Найбільше науково-дослідницьких робіт представили в таких секціях, як англійська мова, фізика, астрономія, математика, комп’ютерні науки. Двісті учасників стали переможцями. Половина - призерами. 

Станіслав Довгий, президент МАН України, академік НАН України

- Скільки у нас молодих талантів, які хочуть займатися науковими дослідженнями, які вибирають шлях творчості, шлях пошуку і шлях, який може змінити нашу Україну. Я також дуже вдячний керівникам освітніх закладів шкіл, гімназій, педагогам, які сьогодні з нами.

Сьогодні надзвичайно важливо вибудовувати систему підтримки талановитої молоді та сприяти їхньому особистому зростанню, каже президент Полтавського територіального відділення МАН України Володимир Онищенко. Адже створені умови для розвитку талановитої молоді сьогодні, сприяють формуванню інтелектуального потенціалу міста, області, країни. Підтримують його і запрошені гості. Вони долучилися до нагородження та привітань.

Віктор Грінченко, директор Інституту гідромеханіки НАН України, академік НАН України

- Дорога в науку - це щоб в тебе в душі з’явилася потреба, завдяки вчительці. Я думаю, що всі разом і ті, хто вже прийшов у науку і ті, хто в неї збирається. Давайте зараз побажаємо всього самого найкращого нашим вчителям.

Вадим Стогній, заступник голови - керівник секретаріату Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки

- Я хотів би побажати, правда це буде після того, як ви закінчите університет, який ви оберете, щоб  в Комітет з державних премій зі своїми науковими досягненнями, роботами. У нас є премії президента для молодих вчених.

На заході директорів шкіл відзначили подяками президента Національної академії наук України Бориса Євгеновича Патона, президента Малої академії наук України Станіслава Олексійовича Довгого та президента Полтавського територіального відділення МАН України Володимира Олександровича Онищенка. Нагородження призерів та переможців 2-го етапу конкурсу - захисту наукових робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення МАН 2019 року відбудеться в університеті 24 лютого.

Стрічка новин