Ремонт автодоріг триває

У 2019 році в Кобеляцькому та Решетилівському районах продовжиться реалізація державного інвестиційного проекту з розвитку автодороги Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка. Які ремонтні роботи провели та планують - далі у сюжеті. 

Штучні споруди вже практично збудовані, а бетонну дорогу продовжать зводити з приходом тепла. На період будівельних робіт на одній з ділянок автодороги Полтава-Олександрія транспорт рухається по тимчасовому об’їзду.

Анатолій Мягкохліб, заступник начальника Служби автомобільних доріг у Полтавській області

- Зараз наскільки несприятливі погодні умови, тому асфальтобетон ми не можемо зробити. Під'їд підтримується в проїздному стані, гравійними матеріалами - щебінь, щебенева суміш із додаванням цементу. 

Через значний трафік та перевантажений транспорт покриття зазнає руйнувань. Щодоби тут проїздить більше 15 000 автомобілів. Підрядна організація працює цілодобово, підтримуючи дорогу в проїзному стані. Адже проект масштабний. Для забезпечення проїзду застосовуються гравійні матеріали. 

Олександр Валуйкін, керівник проекту

- Роботи дуже складні, дуже багато комунікацій, перехресть та магістрального газопроводу, лінії електропередач, кабелів зв'язку. Водопропускні труби та шляхопровід, який ми збудували. 

З настанням стабільних сприятливих погодних умов підрядна організація обіцяє укріпити покриття за допомогою застосування технології холодного ресайклінгу.

Роботи по розв'язці планують завершити в 2020 році. Перший етап- в 2019. 

Стрічка новин