Сміх в екрані

Команда з Полтави стала учасником - «Ліги Сміху».  Хто вони та як потрапили полтавці на п’ятий фестиваль з гумору? Ірина Щербак зустрілась з представниками команди та про все дізналась. Подробиці в сюжеті. 

- Ось подивіться, якраз знайшли малих. Вони просто зараз в школі в нас. 

Знайомтесь, команда «FAZZERS». Два тата зі своїми синами. І поки діти в школі, доросла частина команди пише жарти й готується до участі в «Лізі Сміху». 

Іван та Андрій вже брали участь в «Лізі Сміху», але як учасники іншої команди - «Манхетен». 3 роки перерви, після яких хлопцям знову захотілось вийти на сцену фестивалю. 

Іван Ксенжук, Андрій Боблях, учасники команди «FAZZERS»

- Ми до цього два роки працювали з командою «Відпочиваємо разом», допомагали їм в творчому плані і виступали як автори. не на сцені. Андрюша в минулому році не поїхав в Одесу, а я був на фестивалі. І на мене напала сум і туга, я зателефонував Андрію сказав: «Андрюша ми не виступаємо, ми нікому не потрібні». Він відповів ну нічого, щось придумаємо. Ось так і створилась команда.  

Підсилились дітьми і поїхали на фестиваль «Слобожанська Ліга Сміху». Там дійшли до пів-фіналу. Після чого вирішили - їдуть на фестиваль в Одесу.

Іван Ксенжук, Андрій Боблях, учасники команди «FAZZERS»

 - Наші діти до того як ми їхали на фестиваль пройшли кастинг: «Розсміши коміка - діти».Вони будуть їхати також на зйомки. В принципі їм було достатньо, але ми їм пообіцяли, що звозимо в Одесу. «Пацан сказав, пацан зробив».

У першому етапі фестивалю, редактори телепрограми оцінили виступ команди. У такому темпі «FAZZERS» пройшли в гала концерт. 

Іван Ксенжук, Андрій Боблях, учасники команди «FAZZERS»

- На другому турі сиділи тренера певні, був Зеленський і вони вже оцінювали. Знову ж таки все всім сподобалось. Ми в гала концерті, ми не вірили в це.  Іван знову плакав.

Саме в гала-концерті команду і обрав тренер. Який?  Хлопці поки не говорять. Привідкриваючи секрети закулісся для нашого телеканалу, говорять - на глядачів чекає чимало сюрпризів. 

Іван Ксенжук, Андрій Боблях, учасники команди «FAZZERS»

- Цей сезон буде дійсно дуже цікавий. Дуже багато команд-сюрпризів. Він буде різноформатний і мені здається це здивує всіх глядачів. 

Зараз «FAZZERS» вирішують останні організаційні моменти. А вже з наступного тижня вони їдуть на зйомки до Києва.

Стрічка новин