«Святковою стежиною від дня Святого Миколая до світлого Хрестового Воскресіння»

Так назвали виставку дитячих робіт у Полтавській галереї мистецтв. Її автори – учні школи №24. Представили малюнки, витинанки та інші вироби ручної роботи. 

У вітальній залі галереї мистецтв ім. Миколи Ярошенка зібралися гості. Це – учні, вчителі та батьки 24 школи. Починається захід вітальним словом Алли Бережної. Вона – керівник творчої лабораторії, вихованці якої представели свої роботи на експозиції. За словами художниці, у неї навчаються 37 дітей. Мисткиня ділиться, чим займається зі своїми вихованцями. 

Алла Бережна, керівник «творчої лабораторії Алли Бережної»

- Це і образотворче мистецтво, різні види образотворчого мистецтва: графіка, живопис, декоративно-ужиткове мистецтво і акторська діяльність. Хай вона не дуже професійна, але ми дуже стараємося, це і ляльки, і діти самі грають і співають, і стараються танцювати. 

Усі присутні переглянули міні-фільм про творчу лабораторію. Діє вона на базі загальноосвітньої школи №24. Проте, говорить Алла Бережна, більшість занять із дітками проходять у «зелених класах». Далі юних митців нагородили дипломами та подяками. Серед номінантів і Аліна Паливода. Дівчинка говорить: малює з 8 років. Найбільше їй подобається зображувати зимові пейзажі. Вона показує, яка її робота представлена на виставці сьогодні.

Аліна Паливода, учениця «творчої лабораторії Алли Бережної»

- Я намалювала пейзаж із квітами. Мені знадобилося часу десь один день.

А це – учень 9 класу Іван Закаблук. Він сьогодні отримав не одну відзнаку. Хлопця нагородили також за перемоги на конкурсах і в інших містах України. Іван показує свої роботи. 

Іван Закаблук, учень «творчої лабораторії Алли Бережної»

- Тут козак і козачка, виготовлені з модульного орігамі. Я робив із модулів дома, самостійно. Я витратив місяць, може трішки більше.

Привітати учнів прийшла і директор загальноосвітньої школи №24 Людмила Дудко. Вона говорить: виставка стала для них традиційною. 

Людмила Дудко, директор КЗ «Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №24»

- Виставка така: демонструє те, що дітки працюють, не дивлячись, що ми живемо в Яківцях, мікрорайон такий трішки віддалений, але дітки показують свої роботи в центрі, яка природа саме в нас там, саме в селищі.

Усього на виставці 150 дитячих робіт. Переглянути їх можна у галереї мистецтв до 28 лютого. 

Стрічка новин