Маленькому полтавцю потрібна термінова допомога

Артему Могилі ще у 2015 році лікарі поставили діагноз – гострий лімфобластний лейкоз. Увесь цей час родина бореться з недугом. Для повного одужання дитині потрібна трансплантація кісткового мозку. На це необхідні кошти у розміні щонайменше 125 000 євро. 

Світлана Могила – мама онкохворого хлопчика Артема. За її словами, діагноз дитині поставили ще у 2015 році. Через рік хвороба перейшла в стан ремісії. А у вересні 2018 року стався рецидив. Два блоки хіміотерапії не дали результатів. Аби вилікуватися остаточно, Артем потребує трансплантації кісткового мозку від нерідного донора.

Світлана Могила, мама хворого хлопчика

- Ми не здаємося, ми боремося далі, після двох блоків хіміотерапії, на жаль, ми не ввійшли в ремісію. І тому продовжувати лікування в Україні, ми далі не можемо. На нас чекає клініка, трансплантація кісткового мозку в Італії.

Лікування закордоном коштує 125 000 євро. Батьки Артема подали документи в МОЗ. Але там рішення приймаються протягом 4 місяців. Такого часу в дитини не має. Аби допомогти родині, учні, батьки та вчителі Розсошенської гімназії організували благодійну ярмарку. Зібрані кошти на ній передали мамі Артема. Карина Місяць – учениця навчального закладу. Вона ділиться: їй приємно, що діти, з якими вона навчається такі людяні. 

Карина Місяць, учениця Розсошенської гімназії

- Ми розуміємо, що кожен міг опиинитися в такій ситуації і кожному потрібна підтримка і допомога. І наші батьки, комітети, школа вирішили приготувати солодощі та різні вироби.

На прилавках різні товари. Це і тістечка, і фрукти, і випічка. Ціни на них символічні: від 1 до 30 гривень. Директор Розсошенської гімназії Тетяна Тягнирядно говорить: це не єдиний спосіб допомоги.  

Тетяна Тягнирядно, директор Розсошенської гімназії

- З вересня місяця і по лютий включно, ми зверталися до батьків, дітки наші брали участь у цьому, ми давали певну грошову допомогу. Разом з нами грошову допомогу надавав Тахтаулівський НВК. Дітки самі ініціюють такі заходи, крім того у нас був проведений благодійний концерт.

Крім заходів у гімназії встановили спеціальні бокси, куди бажаючи можуть вкинути кошти. Зараз ви бачите на екрані номер картки ПриватБанку на ім'я тата Могили Анатолія Григоровича 5168 7427 0040 8986. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію