Маленькому полтавцю потрібна термінова допомога

Артему Могилі ще у 2015 році лікарі поставили діагноз – гострий лімфобластний лейкоз. Увесь цей час родина бореться з недугом. Для повного одужання дитині потрібна трансплантація кісткового мозку. На це необхідні кошти у розміні щонайменше 125 000 євро. 

Світлана Могила – мама онкохворого хлопчика Артема. За її словами, діагноз дитині поставили ще у 2015 році. Через рік хвороба перейшла в стан ремісії. А у вересні 2018 року стався рецидив. Два блоки хіміотерапії не дали результатів. Аби вилікуватися остаточно, Артем потребує трансплантації кісткового мозку від нерідного донора.

Світлана Могила, мама хворого хлопчика

- Ми не здаємося, ми боремося далі, після двох блоків хіміотерапії, на жаль, ми не ввійшли в ремісію. І тому продовжувати лікування в Україні, ми далі не можемо. На нас чекає клініка, трансплантація кісткового мозку в Італії.

Лікування закордоном коштує 125 000 євро. Батьки Артема подали документи в МОЗ. Але там рішення приймаються протягом 4 місяців. Такого часу в дитини не має. Аби допомогти родині, учні, батьки та вчителі Розсошенської гімназії організували благодійну ярмарку. Зібрані кошти на ній передали мамі Артема. Карина Місяць – учениця навчального закладу. Вона ділиться: їй приємно, що діти, з якими вона навчається такі людяні. 

Карина Місяць, учениця Розсошенської гімназії

- Ми розуміємо, що кожен міг опиинитися в такій ситуації і кожному потрібна підтримка і допомога. І наші батьки, комітети, школа вирішили приготувати солодощі та різні вироби.

На прилавках різні товари. Це і тістечка, і фрукти, і випічка. Ціни на них символічні: від 1 до 30 гривень. Директор Розсошенської гімназії Тетяна Тягнирядно говорить: це не єдиний спосіб допомоги.  

Тетяна Тягнирядно, директор Розсошенської гімназії

- З вересня місяця і по лютий включно, ми зверталися до батьків, дітки наші брали участь у цьому, ми давали певну грошову допомогу. Разом з нами грошову допомогу надавав Тахтаулівський НВК. Дітки самі ініціюють такі заходи, крім того у нас був проведений благодійний концерт.

Крім заходів у гімназії встановили спеціальні бокси, куди бажаючи можуть вкинути кошти. Зараз ви бачите на екрані номер картки ПриватБанку на ім'я тата Могили Анатолія Григоровича 5168 7427 0040 8986. 

Стрічка новин