Виділені кошти міською радою – в «нікуди»

У полтавських тролейбусах не працює система gps-відслідковування. Нагадаємо, на неї у 2018 році з міського бюджету витратили 580 тис. грн. 

Євгенію Асауленку щодня доводиться користуватися громадським транспортом. Та через відсутність прямих рейсів маршруток, чоловіку доводиться чекати тролейбус. Євгеній Асауленко говорить: у деяких напрямках можна доїхати лише ним. Тому, за словами чоловіка, непрацююче gps-відслідковування тролейбусів створює йому незручності.

Євгеній Асауленко, полтавець

-Відображення тролейбусів на карті для звичайного пасажира має досить вагоме значення. Коли бачу, що під'їжджає тролейбус, я розумію те, що я доїду швидко, дешевше і без пересадок. Коли не відображаються тролейбуси, відповідно, я не можу розраховувати на цей вид транспорту.

У міській раді з нами спілкуватися відмовилися. Відправляючи по колу з приймальні заступника міськоого голови з питань ЖКГ до прес-служби.

-Телефонуємо заступнику міського голови з питань ЖКГ Олексію Чепуркові. 

-Доброго дня! Приймальня.

-Доброго дня! Олексій Чепурко є на місці?

-Зараз не має. Ви з якого питання?

З питання: чому у полтавських тролейбусах не працює система gps-моніторингу вартістю 580 тис. грн. Хотілося б запитати.

-А ви хто? 

-Журналіст телеканалу «Місто».

Марина Покшіна, кореспондент

- Уже в черговий раз, намагаючись зв'язатися з паном Чепурком, його вкотре не має на робочому місці.

Експерти в свою чергу переконують: відповідальність за життя пільгового населення – це робота, насамперед, місцевої влади.

Олексій Станчевський, експерт

- У контексті того, що наша міська рада заявляє про бажання перевести весь транспорт на комунальні рейси і закупити більше тролейбусів. Усі ці незрозумілі питання з тим, що не працює якась техніка, виглядає незрозумілими. І всі ми розуміємо, що це не є кошти міської влади. Це є кошти кожного полтавця.

Важливість тролейбусів доводить і полтавець Євген Асауленко. За його словами, це на даний час єдиний комфортний вид транспорту для усіх верст населення.

Євгеній Асауленко, полтавець

- Кількість великих автобусів зменшилася. І тролейбус є єдиним великогабаритним транспортом для більшості районів міста і зручним не лише для пільговиків, а й для осіб з інвалідністю, для матусів з візками.

Міська влада на сьогодні незацікавлена у відновленні функції gps-відслідковування тролейбусів. А для полтавців це б зекономило час. 

Стрічка новин