Президент затвердив межі територій окупованого Донбасу

Президент затвердив межі територій окупованого Донбасу

Петро Порошенко затвердив межі та перелік районів, міст, селищ і сіл, тимчасово окупованих у Донецькій та Луганській областях.

Про це йдеться в указі, опублікованому на сайті глави держави.

Частину документу складають координати меж тимчасово окупованих територій, які визначаються фактичною лінією розмежування в зоні бойових дій на сході, і сам список населених пунктів. Він складений главою АП Ігорем Райніним.

У Донецькій області у список потрапили міста, які контролюються силами терористів. Це Донецьк, Дебальцеве, Докучаєвськ, Єнакієве, Жданівка, Макіївка, Сніжне, Харцизськ, Хрестівка, Шахтарськ, Ясинувата.

До переліку Донецької області увійшли частини районів: Бахмутського, Мар’їнського, Волноваського, Ясинуватського, а також Бойківський, Амвросіївський, Новоазовський, Старобешівський, Шахтарський райони.

У Луганській області – міста Луганськ, Алчевськ, Антрацит, Брянка, Голубівка, Довжанськ, Кадіївка, Первомайськ, Ровеньки, Сорокіне, Хрустальний і райони – Антрацитівський, Довжанський, Лутугинський, Новоайдарський, Перевальський, Слов’яносербський, Сорокинський і частина Станично-Луганського і Попаснянського районів.

Стрічка новин