Кір: за тиждень захворіли 12 полтавців

Кір: за тиждень захворіли 12 полтавців

Хворих виявили не тільки в Полтаві, а й у Великобагачанському, Гадяцькому та Гребінківському районах. З початку року зареєстрували 69 випадків кору.

Показники імунізації дитячого населення проти кору, паротиту, краснухи перевищують державні та досягли рівня колективного імунітету КПК в 1 рік − 94,7 %, КПК в 6 років − 96 % . Тоді як в Україні цей показник становить  84 %.

Про це повідомив директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак, передає Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА.

"Проводиться щотижневий моніторинг залишків вакцин, стану вакцинації проти кору в області, зокрема, дорослих з групи ризику. Минулого року проти кору вакциновано 10635 осіб з групи ризику", – розповів Віктор Лисак.

Нині область має запас вакцин для забезпечення виконання календаря щеплень на декілька місяців. За минулий тиждень на кір захворіли 12 осіб - 10 дорослих і 2 дітей. Хворих виявили в Полтаві, Великобагачанському, Гадяцькому та Гребінківському районах. З початку року зареєстрували 69 випадків кору. 

Віктор Лисак нагадав, що вакцинація - єдиний надійний спосіб захисту від кору. Також він зазначив, що найчастіше хворіють діти, які вчасно не отримали другу дозу вакцини КПК. Полтавська область забезпечена комбінованою вакциною для профілактики кору, паротиту, краснухи на 140%.

Нагадаємо, на Полтавщині зростає кількість онкохворих.

Стрічка новин