Полтавців годував Костянтин Грубич

Телеведучий приїхав до нашого міста на зйомку проекту від «1+1» - «Польова кухня». Мешканці отримали 2 рецепти: традиційної страви та вирішення реальної людської проблеми.

На площі Зигіна розгорнулась польова кухня. Сюди приїхав Костянтин Грубич разом з командою 1+1. Все для того, аби привернути увагу та знайти вирішення комунальних проблем полтавців. 

Костянтин Грубич, телеведучий

- Полтава в нас рекордсмен в чому ? Бурульки. Навіть сьогодні, я вже думав , що все припинилось. Вже дівчинка трішечки пішла на поправку. Боже допоможи їй , звичайно. Старі люди гинуть. 

Поки Констянтин Грубич спілкувався з мешканцями міста та вислуховував їхні поради стосовно вирішення цієї ситуації, головний кухар Тимофій Гаєвий готував традиційну полтавську страву - шпундру. Погодні умови, говорить, його не лякають. Аби нагодувати людей, йому потрібні вогонь та казанок.

Тимофій Гаєвий, головний кухар полтавської «Польової кухні»

- Як Котляревський писав, до борщу давали шпундру з буряками. Це свинячі реберця тушовані з буряком у буряковому квасі. Свинячі реберця обсмажуємо додаємо квашений буряк з бурякового квасу, цибуля , від мене чорнослив, часник. Обсмажується, заливається буряковим квасом і тушкується. 

Головна ж страва Констянтина Грубича в цьому проекті - знайти рецепт вирішення комунальної проблеми. 

Костянтин Грубич, телеведучий 

- В першу чергу, про це треба думати і не ртоді , коли зима, а коли , як ото кажуть "готуй сани влітку". Треба обстежити кожну модефікацію будинку, мені здається. Чи є у вашому будинку небезпека таких сувів, якщо вона є тоді давайте думати. Країену волонтери врятували, поки армія на ноги зіп'ялася. Тобто ми самі повинні ні на кого не сподіватися. 

Полтавцям така «Польова кухня» прийшлась до смаку. 

Наталя Уруніна, полтавка 

- Смачнішого ніколди не їла. Люблю сама готувати, але це просто вкусно. 

Шпундрою нагодували майже 150 полтавців. Духовною ж їжою,сподівається Констянтин Грубич - більше. 

Стрічка новин