Доступна пенсійна система

Полтаву відвідав Голова правління Пенсійного фонду України Євгеній Капінус. Він взяв участь у розширеній колегії Полтавського територіального управління Пенсійного фонду. На ній підбили підсумки роботи за минулий рік та визначили завдання на поточний. 

На початку колегії виступив Голова правління Пенсійного фонду України Євгеній Капінус. Він розповів про плани та перспективи роботи на 2019 рік. Зокрема, заміна програмного забезпечення, осучаснення приймалень громадян та автоматизація послуг.  

Євгеній Капінус, Голова правління Пенсійного фонду України

- Були передані управлінню відповідні стандарти, якими повинні бути послуги, які вимоги, як вони повинні надаватись. Я сподіваюсь, що ми трішки оновимо наші приймальні громадян. Аби люди які звертаються до Пенсійного фонду, справді відчували, що зручно, комфортно. І при цьому отримували максимум якісних послуг.

Згадав Євгеній Капінус і про перерахунок пенсій, який чекає на українців в березні. 

Євгеній Капінус, Голова правління Пенсійного фонду України

 - З 1 березня наші пенсіонери отримають відповідне підвищення, яке передбачене по закону. Як ви знаєте, ми повинні на 50 % проіндексувати від індексу інфляції. На 50 % зросла й середня заробітна плата. Ми сподіваємось, що Уряд найближчим часом прийме відповідне рішення Кабінету Міністрів і відповідні перерахунки, для наших пенсіонерів будуть проведені.

Заслухавши виступ голови правління, губернатор Валерій Головко додав, якщо впроваджуються електронні послуги, необхідно проінформувати про них  населення.

Валерій Головко, голова Полтавської ОДА

- Я хотів би, щоб більш інформації ми доводили через телевізор. І я думаю, що буде корисно зробити кожен тиждень на будь-якому місцевому телебаченні зробити якісь передачі, саме для пенсіонерів. Вони точно їх дивляться. 

Після цього про виконану роботу за 2018 рік відзвітувались начальник обласного управління та районних відділів Пенсійного фонду. 

Стрічка новин