Мисливці без полювання

Жителям села Білецьківка, Кременчуцького району, не дозволяють полювати на пернатих та парнокопитних тварин. Хоча мисливське угіддя знаходиться на території їхньої сільської ради.  

Місцеві звинувачують районне товариство мисливців та рибалок. Адже саме в їхньому користуванні наразі знаходиться угіддя. Окрім заборони - полювати, організація не піклується про відновлення тварин та кормів для неї. Проблему білецьківських звіроловів розглядали на засіданні постійної екологічної комісії обласної ради.

Сергій Зінченко, голова первинної організації мисливців та рибалок Білецьківської сільської ради 

- Ми домагаємось, щоб зняти дозвіл на користування нашими угіддями Білецьківської сільської ради з УТМР. Адже, ми ніби господарі, а ми там як у гостях. Ми проводимо роботу по тому, щоб забезпечити і копитних, і тих… кормами, смоляниками і т.д. Не знаю, може районна організація на нашу роботу оформляє свої протоколи. Проте, їхньої роботи ми не бачимо. 

Юрій Тараненко, начальник Полтавського обласного Управління лісового та мисливського господарства

- Ми по виконанню доручення екологічної комісії проведемо комплексну перевірку із залученням спеціалістів, мисливствознавців нашого управління і лісового господарства області. Обов’язково залучемо місцевих жителів, мисливців, громадськість, щоб розібратись і вийти із конкретним пропозиціями. 

Стрічка новин