У Полтаві затримали таксиста під дією наркотиків

У Полтаві затримали таксиста під дією наркотиків

Виявилося, що чоловік уже давно позбавлений права керування транспортними засобами, але продовжує займатися наданням послуг з перевезення пасажирів у режимі таксі.

Сьогодні, близько 14-ї години, під час патрулювання вулиці Шевченка екіпаж поліцейських помітив автомобіль ЗАЗ Lanos, водій якого грубо порушував Правила дорожнього руху. Інспектори зупинили транспортний засіб.

Під час спілкування з охоронцями порядку керманич дивно себе поводив та мав виражені ознаки наркотичного сп’яніння. Проте від огляду на стан сп’яніння водій відмовився у присутності двох свідків, повідомили в прес-службі патрульної поліції Полтавської області.

Крім того поліцейські з'ясували, що чоловік уже давно позбавлений права керування транспортними засобами, але продовжує займатися наданням послуг з перевезення пасажирів у режимі таксі.

Патрульні склали на водія протокол за ст. 130 КУпАП (керування ТЗ в стані сп’яніння), постанову за ч. 4 ст. 126 КУпАП (Керування ТЗ будучи позбавленим права керування) та відсторонили від керування автомобілем.

Стрічка новин