Загроза зверху

І мова не про бурулі, а про аварійний піддашок. Жителі одного з під'їздів по вулиці Примакова, 12 кожного дня з острахом виходять з будівлі. 

Люди стурбовані, що одного дня піддашок не витримає навантаження та впаде. Адже тримається він на одній опорі. Інша - впала 2 роки тому, але відновлювати її ніхто не поспішає. 

Мешканці зашпаклювали іншу опору, щоб конструкція довше простояла. Зверталися і до комунальників, але марно.

Станіслав мешканець будинку по вул. Примакова,12 

- Звертались в ЖЕО №2, а потім через деякий час написали листа - життю і здоров'ю мешканців нічого не загрожує. Пізніше зверталися до управління житлово-комунального господарства. 

Але й там отримали відмову. 

У під'їзді проживає багато дітей та пенсіонерів. Останні хвилюються, що у зв'язку зі змінами температурного режиму снігові маси з даху почнуть падати і опора не витримає. 

Маргарита Семено, юрист 

- Балансоутримувач будинку в першу чергу повинен проводити капітальний, а також поточний ремонти, а також прибудинкових територій. А також до повноважень балансоутримувача належить виділення коштів на проведення такого ремонту, а також дій щодо відновлення даного будинку. 

Юрист радить звертатися мешканцям з письмовою заявою до балансоутримувача з проханням здійснити ремонт. У житлово-комунальному господарстві ситуацію не коментують. Люди сподіваються, що ситуація з піддашком - вирішиться. 

Стрічка новин