Сьогодні в обласний притулок для дітей «Любисток» завітали працівники обласної бібліотеки для юнацтва імені Олеся Гончара

Дорослі провели з вихованцями бесіду на тему «Що таке правила, і чому їх потрібно дотримуватися?». А закінчилася зустріч іграми, розвагами та подарунками.

Напередодні Дня Незалежності працівники обласної бібліотеки для юнацтва імені Олеся Гончара завітали з розважальною програмою до вихованців обласного притулку для дітей «Любисток». Розмова з дітворою точилася навколо різноманітних правил та їх дотримання: які вони бувають, та чому їх не варто порушувати. На питання методиста бібліотеки Світлани Довбні малеча відповідала жваво та проявляла свою обізнаність.

Від серйозних розмов перейшли до казок. З'ясувалося, часто діти знають розповіді про Гаррі Потера краще, ніж твори Пушкіна. За правильні відповіді діти отримували подарунки – без них не залишився ніхто.

Нині це – перший візит бібліотекарів до закладу, та влаштовувати їх планують щоквартально. Власне, не лише бібліотека стане тут постійним гостем. У рамках обласної програми, розрахованої до 2010 року, практично кожна організація та установа має приділяти увагу подібним притулкам.

Стрічка новин