Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман підтримав Уляну Супрун

Відсторонення від обов`язків Міністра охорони здоров`я, ремонт доріг та інше. Сьогодні відбулося засідання уряду Кабінету Міністрів. Репортаж з Києва від нашого спеціального кореспондента Ольги Соломахи. 

Чергове засідання уряду почалося з промови Прем’єр міністра України. Володимир Гройсман виступив зі словами підтримки на адресу Уляни Супрун.

Володимир Гройсман, Прем'єр-міністр України

- Я бачу тренд що звинувачують тих,хто хоче щось змінити.Та це нас не зупинить. Ми будемо йти далі у нас великі плани .Ми підтримуємо команду Міністерства охорони здоров’я,яка реалізує реформи. Нам потрібний кінцевий результат.

Володимир Гройсман сказав, що дав доручення підготувати звернення до суду.

Володимир Гройсман, Прем'єр-міністр України

- Ми обов’язково будемо відстоювати правду в судах.

Далі урядовці обговорили питання стану доріг. Під час засідання схвалили низку рішень. Одне з  них - підвищення відповідальності місцевих влад та бізнесменів за експлуатацію шляхів.

Володимир Гройсман, Прем'єр-міністр України

- Ми з 17 року почали змінювати систему.Наповнювати її фінансовими ресурсами для того, щоб відновлювати дороги. Я можу сказати що кожен рік, коли завершується зима, багато є критики у тому, що дороги зруйновані. Але я просив би тоді розмежувати дороги зруйновані - які? Які не ремонтувалися 10-15 років. А ті, які ми відремонтували, є у належному стані.

Славомір Новак, виконуючий обов`язки голови Державного агенства автомобільних доріг України

- 67% українців відчувають зміни на дорогах. Підтримують наші реформи та ініціативи. Поступово процент поганих доріг зменшується, а хороших зростає. Ми крок за кроком багато чого змінили - запрацював дорожній фронт і діє децентралізація.Однак попереду ще багато роботи перед нами.

Окрім цього Кабінет міністрів затвердив зміни до нормативних актів щодо соцзахисту ветеранів та людей з інвалідністю. Також Уряд прийняв рішення щодо забезпечення  безперебійної доставки пенсій і виплати зарплат співробітникам Укрпошти.

Стрічка новин