Психолог людських душ

6 лютого відзначають Міжнародний день бармена. Україна до цього свята приєдналась в 2008 році. З того часу професійний день, бармени відзначають з розмахом. Організовують вечірки, проводять масштабні акції та конкурси. З представником професії зустрілась і Ірина Щербак.

Приготуємо коктейль «Роса-фіт». Це фірмовий коктейль нашого бару. Готується він на спеціальному джині, настояному на шотландській малині, якого я в нас в місті не зустрічав.

Бармен Дмитро Москаленко готує фірмовий напій закладу, де працює. У професії чоловік близько десяти років. Хоча спочатку ставати барменом не планував.

Дмитро Москаленко, бармен 

- Я спочатку працював офіціантом. Потом воно все якось переросло в бармена. І тільки потім мені сподобалась ця професія. Тобто, мети стати барменом в мене не було. В процесі навчання, роботи мені це дуже сподобалось, і це вже моя професія. Це не просто якийсь підробіток, цим я вже живу. 

За словами Дмитра, бармен - це не тільки людина, яка готує і подає напої. Це співрозмовник, психолог і якщо потрібно - радник.  

Дмитро Москаленко, бармен 

- Для мене моя робота це в першу чергу люди з якими я спілкуюсь. І моя позитивна енергія, яку я повинен їм дарувати. Інколи піднімати їм настрій, інколи помовчати з ними. Адже хтось приходить в бар поговорити, хтось приходить помовчати.

Остання деталь і напій готовий. 

- Будь ласка, Ваш, коктейль.

Стрічка новин