Артем Вітко: "Газовики" припиняють подачу газу для обігріву дитячих закладів. Разом зупинимо свавілля!"

Артем Вітко: "Газовики" припиняють подачу газу для обігріву дитячих закладів. Разом зупинимо свавілля!"

Народний депутат України Артем Вітко став на захист будинку культури села Кошманівка Машівського району, де в люті морози було відключено опалення.

У п’ятницю, 1 лютого 2019 року ТОВ "Полтавагаз збут" залишила без опалення дітей і дорослих, які відвідують бібліотеку, десять різножанрових гуртків і клуб дозвілля. Також в будинку культури розташований шкільний спортивний зал, в якому проводяться заняття секцій із гандболу, футболу і настільного тенісу для 70 школярів. На цьому тижні температура в приміщеннях вже впала до 5 градусів. 

Саме в ті години, коли відбувалося відключення будинку культури від тепла, у Полтаві представник будинку культури перебував у ТОВ "Полтавагаз збут" з метою підписання договору. Але газовий монополіст за будь-яку ціну вирішив залишити будинок без тепла, створюючи ризики для виведення опалювальної системи з ладу.

Окрім Кошманівки, тепло відрізали і в Базилевщині та Машівській бібліотеці.

Працівники газової служби приїхали без наряду-допуску на виконання робіт. Спершу народний депутат України Артем Вітко зміг переконати їх не проводити безпідставне відключення. Але газовики підло повернулися у неурочний час, знову без наряду-допуску. Вони перекрили вентиль на вулиці, не зупиняючи роботи котла, чим грубо порушили правила безпеки. Оскільки роботи виконувалися в темний час, працівники понівечили газовий стояк, що призвело до аварійної ситуації. Внаслідок цього стався витік газу. Своїми діями працівники газової служби поставили під загрозу життя людей.

Події біля котельні привернули увагу місцевої громади. Прибули представники Машівської райдержадміністрації, сільський голова Кошманівки та правоохоронці.

Народний депутат України Артем Вітко наголосив: "Діти на Полтавщині замерзають. І це при тому, що Полтавська область займає лідируючі позиції у видобутку газу. Газ для полтавських споживачів взагалі повинен іти за пільговою ціною! Вважаю, що «газовики» зовсім знахабніли, вони працюють проти українського народу".

Депутат Артем Вітко заявив, що вже направив запити і звернення до Кабінету Міністрів України, Національної поліції України, Полтавської облдержадміністрації та Полтавської обласної ради.

"Дії ТОВ «Полтавагаз збут» не можуть залишитися без покарання. Ми разом покладемо край свавіллю сумнівних «комерсантів»!", - прокоментував народний захисник Артем Вітко. 

Стрічка новин