На Полтавщині пройшов Чемпіонат України з греко-римської боротьби серед чоловіків

В ньому взяли участь збірні команди зі всіх міст та областей України. Для переможців змагання стануть прямим виходом до Чемпіонату світу та Олімпійських ігор. 

В місті Кременчук проходить Чемпіонат України з греко-римської боротьби серед чоловіків. В ньому змагаються збірні команди зі всіх міст та областей України. Серед учасників і відомий український борець греко-римського стилю - Жан Беленюк. 

У поєдинку з борцем із Маріуполя, Жан Беленюк отримує перемогу. В такому темпі Жан перемагає ще двох спортсменів. 

Жан Беленюк, чемпіон Європи та світу, призер Олімпійських ігор з греко-римської боротьби 

- Я займаюсь греко-римською боротьбою вже 19 років. Головний секрет успіху - це звісно наполегливі тренування і віра в себе. І звісно, хороші люди, наставники поруч.

Майстер спорту України з греко-римської боротьби Ленур Тиміров на чемпіонаті представляє Кременчук. Спортсмен теж налаштований на перемогу. 

Ленур Тиміров, майстер спорту України з греко-римської боротьби

- Це наш перший старт в цьому році. І стараємось його почати на самих максимальних силах. Це дуже важливий Чемпіонат України, від якого залежить майбутній рік. І попереду олімпіада, завоювання ліцензій і все залежить від цього Чемпіонату України.

Тренер Ленура Тимірова зазначив, їхня ціль - Олімпійські ігри.

Ісмед Соміїв, тренер Ленура Тимурова

- Ми серйозно готувались до цих змагань. Ленур дві схватки, найвідповідальніші вже виграв. Йде до фіналу. Щоб Кременчук представляв Олімпійські ігри. Ми для цього будемо робити все.

Партнерами змагань стала мережа заправок «BVS». Традиційно компанія підтримує спорт Полтавщини. Тому, постійно «BVS» виступають спонсорами різних змагань. 

Олег Сазонов, президент Федерації греко-римської боротьби України 

- Греко-римська боротьба в Полтавській області у нас розвивається завдяки таким компаніям, як «Надєжда» в обличчі Віктора Володимировича Батраченка. Дуже допомагають у розвитку цього виду спорту. І кожного місяця ми відкриваємо секції по-районам, містам.

Організатори додають, для переможців ці змагання стануть прямим виходом  до Чемпіонату світу та Олімпійських ігор. 

Стрічка новин