5 лютого розпочинається рік Свині за східним календарем

Триватиме він до 24 січня 2020-го. У Полтавському натуралістичному центрі проживає кабан Фунтик корейської породи. Історію появи цієї тварини в натуралістів розповість Анна Ружін. 

Кабан Фунтик корейської породи проживає у цьому вольєрі. У натуралістів він уже 5 років. І став повноцінним членом їхньої родини.

Ірина Пугачова, завідувач с/г відділу Полт. обл. еколого-натуралістичного центру учнівської молоді

- Принесли його незнайомі люди і сказали, що він у них уже майже рік живе. І не росте. І був схожий на 2-3 місячне порося. Невідомо, чому він у них не їв та не ріс. Ну і ми забрали звичайно.

Важить майже 75 кілограм, піддається дресируванню та полюбляє коли його чухають. Меню у тварини різноманітне. 

Ірина Пугачова,завідувач с/г відділу Полт. обл. еколого-натуралістичного центру учнівської молоді 

- Любить їсти овочі та фрукти. Найдужче любить гарбуз, бурячок. Звичайно, траву. Це основна особливість таких свиней, що вони травоїдні тварини. Їх легко тримати в господарстві, бо вони не вибагливі в харчуванні. 

За характером спокійний і дуже тихий. Не схожий на своїх сусідок камерунських кізочок Боню та Мілку. Повна їм протилежність. 

Ірина Пугачова говорить: це ще малеча, тож поведінка у них відповідна. 

Ірина Пугачова,завідувач с/г відділу Полт. обл. еколого-натуралістичного центру учнівської молоді 

- Люблять гуляти, люблять сухарики дуже. Як всі діти, пустують. Ми сподіваємося, що у нас їм буде добре. Діти їх люблять. Ось навесні ми будемо випускати їх на подвір'я. Думаю, що це буде ще одна окраса нашого закладу.

Вже настав рік Жовтої Земляної Свині. Натуралісти вважають, що Фунтик, то їх талісман. Ставлення ж не зміниться, бо й до цього його дуже любили. 

Ірина Пугачова, завідувач с/г відділу Полт. обл. еколого-натуралістичного центру учнівської молоді

- Свиня - це символ добробуту, багатства і плодючості. Я думаю, що рік свині буде такий у всіх людей і наш Фунтик стане багатшим. Можливо, йому свинку десь знайдемо, пару якусь.

Стрічка новин