Як виправити помилки лікарів?

У Харкові народжувала відома полтавська перукар-стиліст Людмила Марченко. Жінка та дитина після тяжких пологів у крайтяжкому стані. Матері та дівчинці потрібна термінова допомога небайдужих людей. 

Людмила Марченко народила дитину в неділю 27 січня. Пологи були складними. У породіллі проблеми із серцем і нирками. Мати Людмила і донька Вікторія знаходяться у Харкові в лікарні, стан обох – тяжкий. Друг родини Валерій Мельник поділився: у жінки батьків не має, є ще одна дитина, неповнолітній син. 

Валерій Мельник, друг родини

- У неї було багатоводдя, ну багато води було і, можливо, з цим пов'язано, коли вона почала народжувати, їй пробили пухир. І, як виходила вода, дитина чи перевернулася і вперлася ніжками, в неї почалася кров, почала йти кров з матки. І дитину не могли дістати, чекали, коли вона просто народить. 

Народити самостійно Людмилі Марченко не вдалося. Жінці екстренно зробили кесерів розтин. Коли дістали дівчинку, за словами Валерія Мельника, вона вже більше трьох хвилин не дихала. У результаті – дитину ввели у медикаментозну кому. У цей час рятували матір.

Валерій Мельник, друг родини

- Їй робили дві операції, видалили матку, накладався наркоз на наркоз, у неї самої зупинялося серце декілька разів. 

Наразі жінка вдруге потрапила до реанімації. Причина – розірвана судина. Дівчинка до цього часу самостійно не дихає. Друзі та колеги просять про допомогу. Жінці та дитині на лікування та реабілітацію потрібні великі кошти. За останні дні йде близько 5 000 гривень на одну Людмилу. 

Зараз ви бачите на екрані номер карти ПриватБанку на ім'я Людмили Марченко 5168 7573 3806 3300. 

Стрічка новин