Чергова жертва «бурулькопаду»

5 лютого о 7 ранку на вісімнадцятирічну полтавку впала крижана глиба. Сталося це по вулиці Соборності 29/15, біля підземного переходу «Злато місто».

Сніг разом із кригою пролетів уловлювач бурульок. Він такої маси не зупинив. Дівчину направили до першої міської лікарні. Там їй поставили діагноз – закрита черепно-мозкова травма. За інформацією лікарів, загрози для життя постраждалої немає. Зараз біля будинку проводиться перевірка. А також з’ясовується, хто балансоутримувач будівлі. За словами начальника відділу оперативного реагування Полтавської міської ради Сергія Зубаня, збивати бурульки з таких будівель мають саме вони.

Сергій Зубань, начальник відділу оперативного реагування Полтавської міської ради

- Ми одразу повідомили КП ЖЕО №2, щоб вони обгородили територію, не дивлячись на те, що цей будинок, він є адміністративним, а не житловим. Також, на скільки мені відомо, в інспекцію по контролю благоустрою вже складено приписи на видалення бурульок, до власників цього приміщення.

Юрій Сулаєв, начальник відділу комунікації ГУ НП у Полтавській обл.

- Наразі дівчина перебуває в травмпункті першої міської лікарні, де їй надається допомога, визначається ступінь тяжкості отриманих тілесних ушкоджень. Також на місці працює і поліція, з'ясовують усі обставини, за яких сталася ця подія.

Стрічка новин