Медзаклади Полтавщини отримають нові меблі та обладнання

Медзаклади Полтавщини отримають нові меблі та обладнання

Зокрема, відділення обласної клінічної лікарні імені М.В. Скліфосовського та обласного клінічного кардіологічного диспансеру поповняться новими механічними ліжками та з електроприводом, операційними столами. 

Директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак та представники ТОВ "Ілатанмед" та "Хімлаборреактив" підписали документи з постачання медичного обладнання та меблів для оснащення лікувально-профілактичних закладів області.

Зокрема, відділення обласної клінічної лікарні імені М.В. Скліфосовського та обласного клінічного кардіологічного диспансеру поповняться новими механічними ліжками та з електроприводом, операційними столами. А також плазмовими стерилізаторами, лабораторним холодильним обладнанням, реактивами та іншим оснащенням і витратними матеріалами.

Центральні районні лікарні також отримають нове лабораторне холодильне обладнання. 

Керівники Департаменту охорони здоров’я, економісти, консультанти з питань закупівель групи консультаційної підтримки проекту та представники компаній-постачальників детально обговорили графіки проведення постачання закупленого обладнання та меблів.

Зазначимо, триває серія процедур підписання контрактів на медичне обладнання та меблі в рамках реалізації Субпроекту "Запровадження інноваційної моделі системи надання послуг хворим на гіпертонію в Полтавській області" Проекту Світового банку "Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей".

Стрічка новин