Медзаклади Полтавщини отримають нові меблі та обладнання

Зокрема, відділення обласної клінічної лікарні імені М.В. Скліфосовського та обласного клінічного кардіологічного диспансеру поповняться новими механічними ліжками та з електроприводом, операційними столами. 

Директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак та представники ТОВ "Ілатанмед" та "Хімлаборреактив" підписали документи з постачання медичного обладнання та меблів для оснащення лікувально-профілактичних закладів області.

Зокрема, відділення обласної клінічної лікарні імені М.В. Скліфосовського та обласного клінічного кардіологічного диспансеру поповняться новими механічними ліжками та з електроприводом, операційними столами. А також плазмовими стерилізаторами, лабораторним холодильним обладнанням, реактивами та іншим оснащенням і витратними матеріалами.

Центральні районні лікарні також отримають нове лабораторне холодильне обладнання. 

Керівники Департаменту охорони здоров’я, економісти, консультанти з питань закупівель групи консультаційної підтримки проекту та представники компаній-постачальників детально обговорили графіки проведення постачання закупленого обладнання та меблів.

Зазначимо, триває серія процедур підписання контрактів на медичне обладнання та меблі в рамках реалізації Субпроекту "Запровадження інноваційної моделі системи надання послуг хворим на гіпертонію в Полтавській області" Проекту Світового банку "Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей".

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію