Владлена Каплін презентувала унікальний посібник своєї вчительки

На презентацію до Полтави приїхали учні викладачки із усієї країни.

У залі Полтавської Малої академії мистецтв ім. Раїси Кириченко - учні, колеги, друзі. Всі вони завітали на презентацію методичного посібника «Основи вокально-хорової культури у виконавстві та педагогіці», видатної диригентки, заслуженого працівника культури Неллі Шейко.

Неллі Шейко, заслужений працівник культури 

- З одного боку видно, що я працювала з хором, а з іншого боку - наш вокальний ансамбль «Мрія», який проіснував 25 років. І сьогодні мої мріяни працюю т в музичних різних школах і ведуть не тільки хори, а й вокальні ансамблі.

Крім творчості Неллі Шейко займалася й розвитком слуху і голосу у дітей. Вона завжди мріяла видати ось такий посібник. Своєю формою та змістом він зацікавив чимало музичних закладів освіти, але коштів на публікацію - не було. Допоміг фінансово чоловік колишньої учениці пані Неллі - Сергій Каплін.

Сергій Каплін, народний депутат України, меценат

- Це просто унікальна, талановита людина, яка, незважаючи на свій дуже поважний вік і важкі умови, в яких власне живуть сьогодні люди культури, люди мистецтва, знаходить в собі сили, дарувати нашим дітям і нам такі доробки, як книги про культуру, мистецтво. І ми підтримуємо її, надали підтримку видавництву книги, і будем далі надавати.

Більше 700 випускників Неллі Шейко, яких вона навчала в музичному училищі ім. Лисенка, отримали потім вищу музичну освіту. У святковій залі учні викладачки з усієї країни. Диригенти, співаки, музиканти, композитори та керівники відомих колективів. Організаторка та ведуча концерту Владлена Каплін нагородила всіх подяками за вагомий внесок у розвиток культури.

Владлена Каплін, організатор заходу, навчалася в Неллі Шейко

- Завдяки тим знанням, які вона мені передала в Полтавському музичному училищі я змогла вступити до Київського інституту музики ім. Глієра. І я дуже вдячна Неллі Миколаївні зате, що вона вчить своїх студентів бути не просто якісними музикантами, а іще і хорошими людьми.

Тираж методичного посібника - 100 примірників. Його передадуть музичним школам Полтави та області.

Стрічка новин