Чоловіки проти жінок

У поетичному батлі «Штормове попередження» змагалися команди «Адамове ребро» і «Кава з перцями». Відбувся він у бібліотеці імені Олеся Гончара. Про учасників, завдання та результати конкурсу, далі у сюжеті Марини Покшіної.

У вітальній залі бібліотеки ім. Олеся Гончара зібралися полтавські поети. З учасників організатори утворили дві команди: дівчата «Адамове ребро», хлопці «Кава з перцями». Переглянувши фрагмент фільму про кохання, поети у віршованій формі відтворювали побачене. Почали батл чоловіки. Дівчата здивували суддів та глядачів своєю креативністю.

Одна з учасниць – Юлія Кононенко. Вона пише вірші усе життя. Говорить: їй це вдається легко. Не дивлячись на те, що дівчина професійна спортсменка, на її рахунку близько 500 віршів. 

Юлія Кононенко, поетеса, учасниця

- Останніми роками, якось більш серьозні теми з'являються, якщо ми говорили там про перші вірші, звісно, це якесь перше дитяче кохання, шкільні свої пригоди. На сьогоднішній момент – це, в основному, ліричні твори, прозові твори невеликого формату.

Один із представників «Кави з перцем» – Сергій Старих. Він говорить: радий бути учасником такого протистояння. Конкурс, за його словами, цікавий і непередбачуваний. Поет ділиться, в яких стилях він працює.

Сергій Старих, поет, учасник

- Мої вірші – це, скоріше, напрямок авангарду в поезії, оскільки нові форми я поєдную з класичною поезією. І більше вони стосуються такого напрямку, як наративізм. Але особисто я, себе вважаю себе «першовідкривачем» поезії в театральній сфері.

Протягом восьми раундів поети читали вірші, креативили, дивували глядачів. Найпопулярнішою виявилася тема кохання. Експертом у цьому питанні був Дмитро Усачов. Він говорить: віршів у нього багато, але усі вони пов'язані однією темою.

Дмитро Усачов, поет, учасник

- Усі мої вірші про кохання, абсолютно всі, в різних її інтерпретаціях і випадках.

По завершенню батла, для присутніх виступив музичний гурту «Арізона». 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію