Громадсько-політичне об’єднання «Важливий кожен» презентувало програму соціально-економічних реформ

Громадсько-політичне об’єднання «Важливий кожен» продовжує  презентувати на Полтавщині програму соціально-економічних реформ. Цього разу експерти побували на одній із швейних фабрик Кременчука і побачили потужності підприємства та їх проблеми.

Економічний розвиток, соціальна справедливість та сильні громади - головні пріорітети громадського об’єднання «Важливий кожен». Соціальна платформа об’єднала лідерів  громадських організацій, профспілок, експертів. Вони створили програму дій, щоб ознайомити українців зі своїми ідеями та реалізувати їх у житті.

Вячеслав Лебедь, голова ГО «Асоціація економістів України»

- Для нас дуже важливо, щоб саме люди, яким це болить, які  безпосередньо знаходяться біля пверстата, які знаходяться безпосередньо у виробничому процесі, щоб вони з одного боку почули реальну ситуацію, яка склалася в країні. З іншого боку , щоб вони своє бачення висловили. Це взагалі просвітницька, аналітична робота з людьми, щоб і представники бізнесу, і представники робітничих професій задумались, де зараз знаходиться Україна і що на робити далі.

Для презентації програми, лідери об’єднання не випадково обрали Кременчуцьку швейну фабрику, де шиють спецодяг. Адже саме працівники робітничих професій щодня стикаються з проблемами оподаткування, заробітної плати та пенсійного забезпечення. А роботодавці - нестачею кадрів. Під час зустрічі експерти говорили про своє бачення розвитку реформ у державі та шляхи вирішення соціальних проблем.

Ромась Михайло, координатор громадсько-політичного руху  «Важливий Кожен»

- Ми зараз проводимо ряд  зустрічей з людьми на підприємствах, громадських організаціях для того, щоб популяризувати дану програму дій. Для того, щод звичайні українці її обговорювали, вносили свої пропозиції. Це зможе  з однієї сторони покращити цю програму. З іншої – нам буде простіше цю програму лобіювати, там на Печерських пагорбах в Києві.

Програма дій - це приклад того, як можна сьогодні розвивати підприємства України і бути економічно спроможними, каже  активіст Микола Грон. 

Микола Грон, громадський активіст

- Я повністю згоден з запропонованою концепцією, яку нам виклали в програмі. Можу сказати, що я ось довгий чаас працював за кордоном в Європі. І там дуже сильно розвинена місцева промисловість. Якщо в горах припустим  пасуть овець або кіз, то обов'язково присутнє мале підприємство, де є до 10 робочих місць. Яке випускає прекрасний сир, який 100% йде на експорт до Швеції, або Норвегії. У нас таких вожзможностей ще більше.

У планах громадсько-політичного об’єднання «Важливий кожен» охопити програмою всі міста України. Щоб порушити важливі соціальні питання. А в подальшому мати можливість достукатися зі своїми ідеями до чиновників.

Стрічка новин