Майже 100 тис га земель на Полтавщині з державної власності перейшли в комунальну

Майже 100 тис га земель на Полтавщині з державної власності перейшли в комунальну

ОТГ не поспішають реєструвати за собою право власності на землі.

Головним управлінням Держгеокадастру в Полтавській області протягом 2018 року передано у комунальну власність об’єднаних територіальних громад 7095 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 91105,4155 га. Право комунальної власності зареєстровано на площу 48423,2721 га.

Про це повідомив начальник Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Вадим Чувпило.

"У 2019 році планується здійснити  інвентаризацію та передачу земель державної власності сільськогосподарського призначення на території 6 об’єднаних територіальних громад загальною площею 16037,9177 га", – зазначив Вадим Чувпило.

Також він додав, що ОТГ не поспішають реєструвати за собою право власності на землі.

"Є такі громади, які не реєструють речові права на землі. 60% земель ми передали з державної власності у комунальну. Ми їх інвентаризуємо, передаємо, а ОТГ, з невідомих причин, місяцями не реєструють права власності за собою. Як приклад, так вчинила Машівська громада",– зазначив Вадим Чувпило.

У січні цього року між Головним управлінням Держгеокадастру в області та ОТГ, які утворилися протягом 2018 року,  підписали меморандум про співпрацю при здійснені заходів щодо передачі їм земельних ділянок державної власності сільськогосподарського призначення.

Стрічка новин