У Кобеляках відкрито правову приймальню народного депутата України Артема Вітка

Сюди мешканці міста та району зможуть звернутися за допомогою та отримати якісну юридичну консультацію. Які найгостріші проблеми у Кобеляках та чи знайдуть їм вирішення, дізнавалась Юлія Хаврель.

 Зоя Олійник, депутат Світлогірської сільської ради. На відкриття правової приймальні нардепа Артема Вітка приїхала на прохання односельців.

Зоя Олійник, депутат Світлогірської сільської ради

- Ми Світлогірська сільська рада – дуже велика сільська рада. Але нас хочуть об’єднати з Озірською сільською радою. Зробити ОТГ. Наші люди проти. Ми хочемо , щоб у нас була громада. У нас дуже велике село, у нас лікарня, у нас школа. Ми повинні бути громадою, хай вони до нас приєднуються.

З Артемом Вітком Зоя Олійник знайома давно. Саме тому , жінка впевнена - нардеп посприяє вирішенню їхньої проблеми.

Зоя Олійник, депутат Світлогірської сільської ради

- Ми звертаємось до Артема Леонідовича з проханням , надаємо йому усі наші документи. Це прохання від усього нашого села і від сільської ради також. 

Звернень, навіть у перший робочий день приймальні, надходило чимало. Тобто, її працівникам роботи вистачало. Найактуальніші - про закриття відділень Кобеляцької районної лікарні, пенсійну реформу, транспортне обслуговування тощо. За словами Артема Вітка, більшість із них розглядатимуть на місці, найскладніші - він особисто вирішуватиме в Києві.

Валентина Мазуренко, керівник правової приймальні 

- Проблеми, в основному, юридично-правового характеру. Тобто люди мають право звертатися із питаннями різноманітними. Наприклад, що стосується питань землі , пенсійних питань, та ті котрі найбільше цікавлять людей.

Привітати Артема Вітка з відкриттям правової приймальні завітали волонтери з Кобеляцького району. Вони, разом з нардепом, уже впродовж кількох років поспіль передають бійцям на передову все необхідне.

Тетяна Вільхова, волонтер Кобеляцького району

- З 2014 року, як пішла агресія з Росії , ми почали займатись волонтерською  діяльністю . Їздимо ми скрізь, на передові, на нульові лінії і тому знаємо потреби наших бійців. Ми,наприклад, рації їм возили, вони їм були потрібні. Ну , а сама таке в нас було прохання, у 2018 році, бінокль. Для нас дуже дорого було його купити і ми звернулись до Артема Леонідовича , і він у короткий термін нам його передав , а далі ми його передали в Авдіївку. 

Борис Ярошенко, ветеран АТО

- Привозили дівчата нам, наші рідненькі , саме тепло рідної домівки і віру , що нас чекають і , що ми там недарма. 

У Кобеляках правова приймальня працюватиме щоденно за адресою -  вулиця Дніпровська, 20 б. Загалом, у цьому місті її відкрили не випадково. 

Артем Вітко, народний депутат України

- Дуже багато саме з Кобеляк звернень. Тут дуже багато ветеранів АТО, які звертаються,членів сімей ,які загинули під час російсько-української війни. І тому вирішив другою відкрити приймальню у Кобеляках.

Перша ж правова приймальня вже більше місяця успішно працює у Карлівці. За цей час до неї надійшло понад 70 звернень. По багатьом із них надано вичерпні відповіді. У планах - відкриття ще чотирьох приймалень - у Нових Санжарах, Машівці, Чутовому і Козельщині. 

Стрічка новин