Дощ зі стелі

Така ситуація у полтавки Аліни Путівцевої. Через відлигу квартира перетворилася на водопад. Будинок новий, декілька років тому, його здала мешканцям компанія «Полтаватрансбуд». 

Тече по стінах, з стелі і навіть з вмикачів світла. І таке не лише в кімнаті, а й в спальні, і навіть у ванній. Квартира Аліни Путівцевої перетворилася на водопад. Дівчина проживає на 9 поверсі. А через зміну температурного режиму в її квартирі утворився потоп. 

Аліна Путівцева, власниця квартири 

- Спочатку - це була одна стіна. Ми спочатку дуже злякалися, адже проживаємо в квартирі з маленькою дитиною. Буквально недавно сюди переїхали. Звернулися до нашого керівника будинку, щоб з'ясувати причину. Можливо, це якась труба. 

Забудовником є «Полтаватрансбуд», а обслуговує будинок «ПОЛТАВА КОМУНСЕРВІС». Туди мешканці і звернулися. Відразу прийшли працівники, які обстежили дах. 

Олександр Решетник, майстер дільниці

- Подивилися, вилізли на дах. Як такої проблеми немає. Все було засипано снігом. Вдарили морози - зникло, а зараз знову тане - пробема знову з'явилася. Тече з потолка. Шукаємо проблему.

Така ситуація в Аліни була не один день. За цей час затопило не одну кімнату. 

Аліна Путівцева, власниця квартири 

- Почало капати з стіни, люстри, намокли вже всі обої. А сьогодні вночі почало капати вже в сусідніх кімнатах. Уже і б'ється током. Знаходитися у цій квартирі досить небезпечно. А ще з маленькою дитиною. Не дай Бог, впаде карниз, чи вона доторкнеться до вмикача. Дуже страшно. 

Працівники «ПОЛТАВА КОМУНСЕРВІС» розчистили сніг та шукали проблему на даху. 

Вячеслав Скриль, головний інженер підприємства ТОВ «ПОЛТАВА КОМУНСЕРВІС»

- На даний час проводяться роботи. Виявили, що на даху будинку встановлений сток для ливневої каналізації. Коли тане сніг, то воно повинно туди стікати. Але виявилось, що ... Зараз з'ясовуємо. Можливо, при будівництві невірно було спроектовано та змонтовано цей жолоб для стікання води. 

Через зіпсований ремонт власниця квартири може отримати відшкодування.

Маргарита Семено, юрист 

- Коли буде встановлена винна особа, то власник будинку направляє відповідну претензію. У випадку, якщо буде відмова, то дана особа має право звернутися до суду. А також стягнення того розміру збитку, якого їй було завдано. 

Наразі шви замазали, дах не тече. 

У свою чергу ми залишаємо право за «Полтаватрансбуд» висловити свою позицію щодо цієї ситуації в ефірі нашого каналу.

Стрічка новин