На Полтавщині розпочався традиційний зимовий турнір з футболу

На Полтавщині розпочався традиційний зимовий турнір з футболу

У турнірі беруть участь шість команд, три із яких — з інших областей.

З 4 по 15 лютого у Терешківській ОТГ проходить зимовий Кубок імені заслуженого тренера України Віктора Пожечевського. У турнірі беруть участь шість команд, три із яких — з інших областей.

Сьогодні у Копилах Полтавського району на базі ФК "Полтава" розпочались традиційні зимові змагання з футболу. Спортсмени борються за Кубок імені заслуженого тренера України Віктора Пожечевського.

Це ювілейний турнір, участь у якому беруть шість професійних та аматорських команд:

«Полісся» (Житомир);

«Мир» (Горностаївка);

ФК «Ворскла»-U19 (Полтава);

«Вікторія» (Миколаївка, Сумська область);

«Олімпія» (Савинці);

«Легіон» (Полтава).

Перший турнір пройшов п’ять років тому за ініціативи Леоніда Соболєва.

"Тоді ми думали, що він лише раз пройде. Але ні, це прижилося. Зараз турнір є у календарному плані професійної футбольної ліги. Тому до нас приїжджають команди не тільки з області, а й Першої та Другої ліг України", — прокоментував заслужений тренер України Віктор Пожечевський.

Вперше змагання відбуваються без традиційного учасника — ФК «Полтава». Спортсмени на турнірі готуються до своїх чемпіонатів. Переможців та призерів нагородять кубками та дипломами громадської спілки «Федерація футболу Полтавщини» та ФК «Полтава». Також команда-переможець отримає десять футбольних м'ячів фірми Adidas.

Додатково: сьогодні об 11:00 між собою боролись «Олімпія» — «Мир», о 13:30 «Вікторія» — «Ворскла» U-19 (13:30). Завтра об 11:00 змагатимуться команди «Легіон» — «Полісся». Вхід для вболівальників вільний.

Стрічка новин