Біля Полтавської ОДА знайшли пістолет

Біля Полтавської ОДА знайшли пістолет

Пістолет перебував без набоїв, його частини та механізми сильно пошкоджені іржею.

Близько 8 години ранку 4 лютого під час прибирання території навколо Полтавської обласної адміністрації двірник у снігу знайшов металевий предмет, зовні схожий на пістолет ТТ. 

Під час огляду місця події, працівники поліції міста Полтава встановили, що пістолет перебуває без набоїв, його частини та механізми сильно пошкоджені іржею. Стан та місце навколо предмета вказує на те, що він знаходиться там уже досить тривалий час. 

За даним фактом у відділенні поліції № 1 міста Полтава розпочали кримінальне провадження за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). Вилучений предмет направили для проведення криміналістичної експертизи до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУНП в Полтавській області.

"Наразі слідство перевіряє всі можливі версії за цим фактом, - повідомив начальник відділення поліції № 1 міста Полтава Сергій Махно. – Якщо комусь із громадян відома будь-яка інформація з цього приводу, просимо повідомити її до відділення поліції № 1 міста Полтава. Конфіденційність ми гарантуємо". 

Стрічка новин