Перелом кісток черепу та внутрішньо-мозкова гематома

Перелом кісток черепу та внутрішньо-мозкова гематома. У Кременчуці тяжко травмувався підліток, який виходив із магазину. Це трапилося внаслідок падіння льодяної брили. Хлопця забрала швидка. Про стан постраждалого - дізнавалася Лідія Ритченко.

Лідія Ритченко, кореспондент

- Ось саме на цьому місці по Проспекту Свободи 124,  у Кременчуці шіснадцятирічному хлопцеві впала на голову льодяна брила. Нині хлопець перебуває у лікарні у тяжкому стані.

Куски льоду на тротуарі та ледь помітні  сліди крові на снігу. Перехожі, що йдуть повз, зі страхом оминають це місце, дивлячись вгору.

Тетяна, жителька Кременчука

- Ось ті два шматка зараз будуть падати на цю сторону, ось вони. 

Хлопець травмувався, коли виходив із цього місцевого магазину. Серед продавців були і свідки, які все бачили.  Але коментувати на камеру вони відмовилися. У тяжкому стані постраждалого відвезли до лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька». 

Геннадій Стюк, завідувач нейрохірургічним відділенням м.Кременчук 

- Хворому виконана комп’ютерна томографія. Варифіковано перелом кісток склепіння черепа з переходом на основу. Забій мозку важкого ступеню, крововилив. Дана патологія не потребує оперативного лікування. Буде проводитися лікування згідно протоколу надання допомоги при тяжкій черепно-мозковій травмі. Орієнтовний строк перебування в стаціонарі близько місяця.

Після травмування юнака, слідчо-оперативна група приїхала до лікарні, щоб з’ясувати всі обставини надзвичайної події.

Анна Васенко,інспектор відділу комунікації ГУ НП у Полтавській області

- Наразі за фактом відкрито Кримінальне провадження за ст. №367 кримінального Кодексу України – це службова недбалість. Наразі слідчі встановлюють всі обставини та перевіряють всі управляючі компанії, які проводили огляд даної території.  За скоєне діяння загрожує від штрафу до обмеження волі, або ж обіймати певні посади людині, яка винна в скоєному.

Нині біля хворого у палаті сестра Альона.  Вона по черзі з різними сидітиме біля брата.

Альона Бойко, двоюрідна сестра постраждалого

- Я була дома. З ним були брати наші, вони були в магазині. Він вийшов тому, що йому хтось зателефонував і він вийшов з магазина і тут таке сталося. Вони кинулися, його немає, виходять, а він уже лежить без свідомості. І от бігом же викликали швидку і привезли його сюди.

За словами лікаря Геннадія Стюка, пацієнт перебуватиме в лікарні близько місяця. 

Стрічка новин