У Полтаві вперше провели змагання з надання допомоги постраждалим унаслідок ДТП (ВІДЕО)

У Полтаві вперше провели змагання з надання допомоги постраждалим унаслідок ДТП (ВІДЕО)

Учасники змагань виконували за допомогою спеціального обладнання деблокування умовного постраждалого з понівеченого автомобіля, надавали йому необхідну домедичну допомогу відповідно до різновиду травм та транспортували до медиків. 

1 лютого в Полтаві на базі 2-ї Державної пожежно-рятувальної частини відбулися змагання з дій по наданню необхідної першочергової допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортної пригоди.

Експертами та суддями змагань стали представники Рятувальної організації Великобританії "UKRO", які останні п’ять днів проводили теоретичні та практичні заняття для рятувальників підрозділів Полтавського гарнізону ДСНС України.

Демонстрували кваліфікацію, чіткість дій, злагодженість та фаховість з рятувальної справи чотири команди: збірні міст Полтави, Лубен, Кременчука та Аварійно-рятувальної частини спеціального призначення ГУ ДСНС України у Полтавській області. Учасники змагань виконували за допомогою спеціального обладнання деблокування умовного постраждалого з понівеченого автомобіля, надавали йому необхідну домедичну допомогу відповідно до різновиду травм та транспортували до медиків. 

"Хочу ще раз подякувати нашим іноземним колегам за співпрацю, тренінги та майстер-класи для наших рятувальників. Впевнений, що підвищення професійної майстерності переймаючи європейський досвід дасть змогу більш ефективніше виконувати завдання, зокрема з ліквідації надзвичайних подій та надання своєчасної допомоги постраждалим", - наголосив начальник Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб. 

Змагання на такому рівні та за участю колег з Великобританії проводять вперше. За висновками журі, найкращою стала команда з Аварійно-рятувального загону СП ГУ ДСНС України у Полтавській області, друге місце вибороли учасники з міста Кременчук, третіми стали представники Полтави.

Учасники змагань отримали від організаторів кубки та медалі.

Стрічка новин