Рух "Важливий кожен" презентував свою програму на Полтавщині

Рух "Важливий кожен" презентував свою програму на Полтавщині

Економічний розвиток, соціальна справедливість та сильні громади – головні приорітети громадсько-політичного об’єднання "Важливий кожен". 

Соціальна платформа об’єднала лідерів громадських організацій, профспілок, експертів. Вони створили програму соціально-економічних реформ: "Важливий кожен: програма дій", яку презентували на підприємстві під час зустрічі з колективом "Кремелектро" в місті Кременчук.

"Мета громадсько-політичного руху – ознайомити українців зі своїми ідеями аби їх реалізувати. Ми хочемо, щоб більше людей ознайомилися з Програмою, доповнювали її своїми ідеями. І тоді нам буде легше досягати її реалізації. Адже можновладці будуть знати, що до створення цієї Програми долучилися не тільки провідні експерти, але дуже багато людей в усіх куточках України. Тим самим депутатам і чиновникам доведеться її приймати, що і приведе до поліпшення життя людей", - зазначив координатор громадсько-політичного руху "Важливий кожен"  Михайло Ромась.  

Презентована у Києві редакція програми громадсько-політичного руху – вже друга. Перша з’явилася у 2015-му році. Необхідність підготувати оновлений документ стала актуальною після того, як пропозиції щодо необхідних реформ з попереднього, були частково чи повністю реалізовані законодавчою та виконавчою владою. 

"Програма соціально-економічних реформ "Важливий кожен: програма дій" містить напрацювання з удосконалення різних напрямків: системи соціальних виплат та соціального захисту населення, зміни системи оподаткування, покращення митного контролю, стабілізації фінансової системи, удосконалення процесу децентралізації та оптимізації роботи місцевих органів влади", - підкреслив голова Асоціації економістів України Вячеслав Лебідь.  

Документ, який містить експертні рекомендації щодо реформування країни у різних соціально-важливих напрямках, презентують у багатьох містах країни в рамках всеукраїнського туру. Нагадаємо, до написання "Важливий кожен: програма дій" 11 січня була презентована у Києві провідними експертами.

Стрічка новин