Злочинній групі з Гадяча "світить" до 12 років

Злочинній групі з Гадяча "світить" до 12 років

Вимагачі встигли заволодіти коштами громадян на загальну суму майже 35 тисяч гривень.

Прокуратура Полтавської області затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні  відносно 3 осіб за обвинуваченням у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.4 ст. 189 (вимагання, вчинене організованою групою) КК України та ч.3 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом з погрозою застосування насильства) КК України.

Організована злочинна група діяла протягом 2017 – 2018 років на території Гадяча. Зловмисники, вигадуючи борги, систематично вимагали грошові кошти у місцевих мешканців.

Окрім цього, правопорушникам стало відомо, що одним із потерпілих придбав автомобіль. Погрожуючи фізичною розправою, а також знищенням автомобіля, члени ОЗГ почали вимагати в господаря автівки грошові кошти у сумі 1200 доларів США. Враховуючи, що у потерпілого не було вказаних коштів, зловмисники забрали в нього автомобіль, як гарантію того, що гроші сплатятьі.

Органами досудового розслідування вказаній групі інкриміновано скоєння 6 епізодів злочинної діяльності. Вимагачі встигли заволодіти коштами громадян на загальну суму майже 35 тисяч гривень. Відносно всіх членів ОЗГ обрано та продовжено запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.

Обвинуваченим загрожує покарання у виді позбавлення волі строком до 12 років з конфіскацією майна, повідомили в прес-службі прокуратури Полтавської області.

Стрічка новин