Українські гімнастки здобули 10 медалей на Міжнародному турнірі

Українські гімнастки здобули 10 медалей на Міжнародному турнірі

Українські спортсменки вибороли десять медалей на щорічному Міжнародному гімнастичному турнірі "LA Lights 2019", який відбувається у США. Там завершився перший змагальний старт цього сезону для української збірної.

Про це повідомляє прес-служба Федерації гімнастики України. Серед здобутих медалей – 3 “золота”, 4 “срібла” і 3 “бронзи”.

Лідер збірної Влада Нікольченко завоювала одразу три призових місця. Вона здобула “срібло” в багатоборстві, “золото” у вправі зі стрічкою і “срібло” у вправі з м’ячем. Олена Д’яченко піднялася на третю сходинку п’єдесталу в багатоборстві, а також завоювала “срібло” у вправі зі стрічкою. Юна грація Вікторія Онопрієнко виборола “золото”, показавши найкращий виступ серед всіх гімнасток з м’ячем.

Ще одна гімнастка Єва Мелещук представила на турнірі дві нові програми. І якщо в багатоборстві вона зупинилася на 7-му місці, то за виступ з коронною стрічкою їй вдалося завоювати “бронзу”.

Також українська юніорка 2005 року народження Меланія Тур виборола на турнірі “срібло” у багатоборстві, стала кращою у вправі зі стрічкою і посіла друге місце у вправі зі скакалкою.

Стрічка новин