Українські гімнастки здобули 10 медалей на Міжнародному турнірі

Українські спортсменки вибороли десять медалей на щорічному Міжнародному гімнастичному турнірі "LA Lights 2019", який відбувається у США. Там завершився перший змагальний старт цього сезону для української збірної.

Про це повідомляє прес-служба Федерації гімнастики України. Серед здобутих медалей – 3 “золота”, 4 “срібла” і 3 “бронзи”.

Лідер збірної Влада Нікольченко завоювала одразу три призових місця. Вона здобула “срібло” в багатоборстві, “золото” у вправі зі стрічкою і “срібло” у вправі з м’ячем. Олена Д’яченко піднялася на третю сходинку п’єдесталу в багатоборстві, а також завоювала “срібло” у вправі зі стрічкою. Юна грація Вікторія Онопрієнко виборола “золото”, показавши найкращий виступ серед всіх гімнасток з м’ячем.

Ще одна гімнастка Єва Мелещук представила на турнірі дві нові програми. І якщо в багатоборстві вона зупинилася на 7-му місці, то за виступ з коронною стрічкою їй вдалося завоювати “бронзу”.

Також українська юніорка 2005 року народження Меланія Тур виборола на турнірі “срібло” у багатоборстві, стала кращою у вправі зі стрічкою і посіла друге місце у вправі зі скакалкою.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію