В Україні розмитнили понад 65 тисяч "євроблях"

В Україні розмитнили понад 65 тисяч "євроблях"

З 25 листопада 2018 року українці розмитнили 65 тисяч автомобілів з іноземною реєстрацією за пільговими ставками, сплативши при цьому 4,1 млрд гривень податків.

Про це повідомляє Державна фіскальна служба.

"Тільки за минулу добу, 31 січня, громадяни оформили майже 3,4 тис. автомобілів, за які сплачено майже 212 млн. гривень платежів", - йдеться в повідомленні.

При цьому 55 тисяч оформлених за цей період "євроблях" перебували в Україні з порушеннями вимог Митного кодексу, за що їхні власники сплатили 467 млн ​​гривень (8,5 тис. гривень за кожен автомобіль).

Найбільше автомобілів на єврономерах українці оформили в Києві - майже 10,8 тис. транспортних засобів, Волинській області - 8,7 тис. і Чернівецькій - понад 6 тис. автомобілів, свідчать дані відомства.

Митники також нагадали, що 22 лютого 2019 року закінчується термін пільгового періоду застосування ставки акцизного податку (коефіцієнт 0,5) для митного оформлення автомобілів з іноземною реєстрацією. Після цього власники таких автомобілів будуть платити акцизний податок за повною ставкою.

Варто зазначити, що, за даними Мінфіну, на початок листопада 2018 року в Україні перебувало близько 630 тисяч "євроблях". За даними ДФС, за десять місяців 2018 року в Україну ввезли 173 тисяч автомобілів з іноземною реєстрацією в режимі "транзит", ще 53 тисячі - в режимі "тимчасового ввезення".

Стрічка новин