Прокуратура вимагає повернути у держвласність 305 га земель у Полтавському районі

Прокуратура вимагає повернути у держвласність 305 га земель у Полтавському районі

Після отримання земельних ділянок, громадянин, всупереч вимогам Закону, не створив фермерське господарство. А без створення юридичної особи не мав можливості залучати працю найманих працівників.

Головне управління Держгеокадастру у Полтавській області протягом 2014-2016 років надало в оренду громадянину для ведення фермерського господарства 23 земельні ділянки загальною площею 305 га у Полтавському районі. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

Після отримання земельних ділянок, громадянин, всупереч вимогам Закону не створив фермерське господарство, а без створення юридичної особи не мав можливості залучати працю найманих працівників.

Поряд із цим, орендар є засновником та керівником низки сільськогосподарських підприємств. Так, отримавши земельні ділянки на пільгових умовах для ведення фермерського господарства, він не мав наміру займатися фермерською діяльністю, а землі використовували підконтрольні йому підприємства.

Зважаючи на виявлені порушення, прокуратура Полтавської області звернулася до суду з позовними вимогами визнати незаконними та скасувати накази ГУ Держгеокадастру в Полтавській області. А також визнати недійсними договори оренди землі загальною площею 305 га.

Стрічка новин