Визначено кращих вчителів Полтавщини

Протягом трьох днів тривав обласний тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019». Журі перевіряли учасників у кількох номінаціях: «Практична робота»,«Методичний практикум» і «Урок». Нагороджували переможців та лауреатів у Полтавській галереї мистецтв імені Ярошенка. 

7 років і 7 місяців. Такий педагогічний стаж у Івана Лисенка. За ці роки, говорить вчитель, є що згадати. Одного разу він мало не спалив школу. 

Іван Лисенко, учитель предмета «Захист Вітчизни»

- Поставив електрочайник, а він автоматично не вимкнувся. Я побіг на урок і забув про нього. Глянувши на годинник, я побачив, що урок закінчується вже скоро, думаю: піду вип'ю кави. Коли я зайшов до себе в кабінет, він був весь у диму. Запах пластмаси розійшовся по всій школі.

Такі випадки у професії вчителя, за словами Івана Лисенка, не страшно. Найважче ж - правильно організувати урок. А не любити цю роботу вважає неможливим. 

Іван Лисенко,учитель предмета «Захист Вітчизни»

- За що любите свою роботу ? 

- За спілкування з дітьми,насамперед, за спілкування зі своїми колегами. 

В цьому році Іван Лисенко вирішив спробувати свої сили у конкурсі  «Учитель року- 2019». Підтримав його в цьому,у минулому його викладач історії, а зараз начальник - директор Сарської школи Гадяцької РДА 

Ігор Огризько, директор опорного закладу закладу освіти «Сарська школа Гадяцької РДА»

- Учень добросовісний, завжди життєрадісний,веселий,завжди прийде на допомогу. Знаєте, це людина - сонце. Він випромінює навколо сонячне проміння до яких тянуться діти. 

До обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» дійшло 20 учасників. І лише чотири успішно виконали всі його завдання. 

Наталія Корягіна, перший проректор ПОІППО 

- Географія переможців цьогоріч надзвичайно широка. Адже у номінації «Захист Вітчизни» у нас переміг учитель Гадяцького району, у номінації «Вчитель інклюзивного класу» перемогла вчителька Піщанської гімназії Піщанської сільської ради Кременчуцького району, у номінації «Основи здоров'я» ми маємо переможницю з Горішніх Плавнів, а у номінації «Географія» переможцем став учитель із Полтавської обласної школи інтернату спортивного профілю. 

Нагородження Івана Лисенко 

Іван Лисенко, переможець обласного туру конкурсу «Учитель року-2019»

- Дуже хвилювався, був шокований трішки. Це було, скажімо так, певне здивування для мене.

Тепер Іван Лисенко та ще три переможці обласного туру представлятимуть Полтавщину на Всеукраїнському фіналі конкурсу «Учитель року -2019» у квітні. 

Стрічка новин