Легенда українського футболу у Полтаві презентував свою книгу

Київ, Дніпро, Полтава. Наше місто стало останнім, де Руслан Ротань, екс-гравець найтитулованішого футбольного клубу України «Динамо», а нині – тренер молодіжної збірної України презентував свою автобіографічну книгу. І це не випадково, адже тридцяти семирічна легенда футболу – наш земляк, тож зустріч з полтавськими вболівальниками та друзями лишив «на десерт».

Його називають одним із ключових півзахисників в історії українського футболу. Вболівальникам важко уявити збірну України та футбольний клуб «Динамо» без його багаторічного капітана. Книга «Руслан Ротань #29», написана українською і продубльована російською. Це – відверта розповідь про дитинство, родину, життя у Полтаві, Дніпрі, Києві, злети та труднощі під час професійного зростання спортсмена.

Максим Андрущенко, редактор книги

- Він – чудовий футболіст, на футбольному полі проявляв сильний характер, а от у житті він інший, і це дуже цікаво було спостерігати.

Подарункове видання прикрашають численні фотографії з архіву Руслана та спортивних журналістів. Зокрема, на обкладинці – знаменитий гол Ротаня у фіналі Ліги Європи чотири роки тому.

Отримані кошти, говорить футболіст, віддасть на лікування хворих дітей, родини яких знає особисто.

Руслан Ротань, екс-гравець ФК «Динамо», тренер молодіжної збірної України

- Мені кортіло написать щось про свою кар'єру, не соромитись, як багато хто. А залишити пам'ять – навіть заради тих дітлахів, що нині ганяють м'яча.

До слова, книгу приурочили до сторіччя футбольного клубу «Дніпро», який очолював Ротань. Вона містить 18 розділів. Присутні на презентації могли поспілкуватись із відомим гравцем у режимі «відкритого мікрофону».

Стрічка новин