Які проблеми найбільше хвилюють українців: результати опитування

Які проблеми найбільше хвилюють українців: результати опитування

Серед найважливіших проблем, що особисто зачіпають українців, лідирує зростання цін, проблеми із медициною в Україні та безробіття.

У той же час найважливішими проблемами для України загалом громадяни вважають військові дії на Донбасі, корупцію та низький рівень виробництва. Відповідні дані, отримані на основі опитувань громадян, оприлюднила соціологічна група "Рейтинг", повідомляє24 канал.

Так, найважливішою проблемою, яка хвилює українців особисто, у 2018 році стало зростання цін. Цим переймається 62% опитаних. На другій позиції – система охорони здоров’я. Її вважають важливою проблемою 28% респондентів. Третю позицію розділили між собою проблеми соціального захисту бідних та безробіття, це хвилює 26% опитаних.

Серед проблем, які турбують українців особисто соціологи виділили також: падіння курсу гривні, корупцію в державних органах, затримку виплат зарплат і пенсій тощо.

А ось головними проблемами для України наприкінці 2018 року українці вважають першочергово: військові дії на Донбасі (49%), корупцію в державних органах (45%) та низький рівень виробництва (25%).

Стрічка новин