Депутати на міські комісії не ходять

30 січня мало б відбутися засідання депутатської комісії з питань містобудування, архітектури та туризму. Комісія не відбулася через відсутність кворуму. За годину до засідання деякі депутати повідомили, що не будуть присутні. Хоча попередньо не назвали причини відсутності. Тож чиновники обговорили нагальні питання, але без голосування.

Кворуму немає, голосувати ніяк. Голова комісії вирішив – засідання не скасовувати, а обговорити нагальні проблеми.

Одне з питань – проблеми ринку «Мотель». Напередодні була виїзна комісія. Цього дня обговорюють результати.

Торгові павільйонів ФОП Юрія Коробка й ТОВ «ВкіК» міська влада та люди вважають незаконними.

Суперечливе сусідництво споруд цих власників на Мотелі тягнеться ще з 2018 року. За цей час провели не одну комісію. 

Денис Поліщук, екс-депутат Полтавської міської ради

- Якщо вони законні, то хай підприємець Бажан покаже документи, бо на схемі чітко відображено, що вони не є законними. І ці кіоски, які знаходяться біля будинку, то вони не знаходяться у зоні двадцяти метрів.

За словами Дмитра Сенчаковича, павільйон ФОП Коробко знаходиться за межами ринку на тепломережах. Ніякої документації на розміщення кіоску в Коробка немає. А павільйон ТОВ «ВКіК» значно перевищив межі розташування. Такі дані у депутатів згідно з рішенням виконкому 2016 року. На документації виділені межі території комунального ринку «Мотель».

У директора ринку – інша версія та схема розташування.

Віктор Бажан, власник ринку «Мотель»

- Згідно моїх документів - це свідоцтво права власності, схема ринку з технічним паспортом, згідно моїх документів - це рішення суду, що це цілісний комплекс. На моїх документах все позначено. Я хочу надати вам рішення суду та копію технічного паспорту. 

Власниця торгового павільйону Людмила Коробко повідомила, що її кіоск стоїть 10 років, і раніше проблем не було.

Питання незаконних споруд, а також проблему стихійної торгівлі мають винести ще раз на комісію, а згодом – і на сесію. Там і шукатимуть рішення. Але вже звучали обіцянки. 

- Я беру на себе зобов'язання встановити паркан. За свій рахунок. І все, що стосується цих павільйонів. Будь ласка, розгляньте.

Вадим Ямщиков, депутат Полтавської міської ради

- Давайте поетапно. Наприклад, ми скасуємо паспорт прив'язки, і я маю надію, що ви винесете на сесію мій проект рішення. І ми змусимо підприємця ввійти в ті норми, які мають бути. І ми маємо вирішити, що нам з ними робити.

Стрічка новин