У селі Вищий Булатець Засульської ОТГ мешканці скаржаться на перевізника

Він здійснює маршрут В.Булатець - місто Лубни. За словами селян, водії грублять, дах маршрутки протікає, буває навіть колеса відпадають. Під час снігопадів водії на свій розсуд змінюють без попереджень графік маршруту, запізнюються або зовсім відмовляються їхати. 

Питанням чищення села мав би опікуватись староста Вищого БулАтця Сергій Бачєвський. Однак, за його словами, дорогу має чистити фірма, яка виграла тендер в області. Саме через це  до прочищення центральних доріг, які проходять через село, він відношення не має. Що стосується маршрутного перевезення, то тут у старости також немає повноважень. За його словами, ними піклується Лубенська райдержадміністрація.

Сергій Бачевський, староста села Вищий Булатець Засульської ОТГ 

- На сьогоднішній день ми готові це робить, чистить ці дороги і посипать ці дороги, але нам потрібно , щоб нам дали повноваження, або ця Хорольська фірма прийшла і сказала, люди добрі ви можете обслуговувати ці дороги? ми не вспіваєм це зробить, ми можем це зробить , але давайте ви будете нам платить. Раніше якщо перевізники заключали договори в облдержадміністрації , то зараз ці повноваження передані на нашу райдержадміністрацію, але вони мали створити комісію , яка б визначалаб наших перевізників. 

В  Лубенській же РДА пояснили : Засульська ОТГ, як новостворений орган має статус міста обласного значення і сама вкладає додаткові угоди, як по чищенню доріг, так і маршрутних перевезень.

Сергій Сіряченко, в.о.голови Лубенської РДА 

- Не тільки райдержадміністрація повина відповідати за дороги, а й громада, яка утворена. І проводити розчистку в своїх населенних пунктах. На привеликий жаль, можна поїхати і подивитись , хто, де і як хазяйнує. У деякого з хазяйнів у дворі сніг не вигорнутий. 

Наразі люди у Вищому Булатці не знають до кого звертатись, щоб їх почули і планують скликати збори села, аби обрати нового старосту.

Стрічка новин