Музичні шедеври італійських композиторів у полтавській інтерпретації

«Поїхали у Неаполь» – так назвали нову концертну програму артисти  Українського народного оркестру Полтавської обласної філармонії. Вперше її відіграли 29 грудня у театрі імені Гоголя.

«Поїхали у Неаполь». За запальною назвою – музичний експеримент. Ідея презентувати полтавській публіці пристрасні італійські пісні у незвичному виконанні виникла у соліста філармонії, володаря баритону Олександра Дубового після подорожей до Мілану та Венеції два роки тому.

Олександр Дубовий, соліст Полтавської обласної філармонії

- Неаполітанські пісні – вони такі народні пісні. Вони вийшли з народу. Наприклад, українська пісня «Чорні очі, карі брови» дуже схожа на пісню «Повернись у Соренто».

Мрію співака підтримав Микола Жорновий, диригент та художній керівник Українського народного оркестру. Твори Вінченцо Белліні та Едуардо Ді Капуа за задумом прозвучали особливо потужно й експресивно у супроводі оркестру.

Микола Жорновий, Заслужений артист України

- Сьогодні – презентація концертної програми, над якою працював весь колектив Філармонії протягом 2-3 місяців. Ще вона «необкатана», ця програма, проте за рахунок нашого ентузіазму, я думаю, ми постараємось.

Крім десяти народних неаполітанських пісень, прозвучали іспанські, мексиканські й південноамериканські твори. Здивували публіку музиканти інтерпретацією саундтреку із фільму «Хрещений батько», хітами на всі часи «Bésame mucho» та «O sole mio».

Филип, Митрополит Полтавський і Миргородський

- Ми з задоволенням послухаєм італійські пісні, які нагадають нам про тепло, сонце, гарну погоду.

Артисти говорять: італійців та українців поєднують схожі особливості темпераменту та співзвучність мов. Тому й запальні іспанські хіти завжди будуть близькими українському слухачеві.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію