Унаслідок злочинних дій керівника управління Полтавської міської ради завдано збитків у 200 тисяч гривень

Унаслідок злочинних дій керівника управління Полтавської міської ради завдано збитків у 200 тисяч гривень

Наразі посадовцю повідомили про підозру.

Працівники управління захисту економіки в Полтавській області Нацполіції викрили злочинну діяльність посадової особи Полтавської міської ради.

Під час проведення капітального ремонту вулиць керівник одного з управлінь уклв договір на здійснення технічного нагляду по об’єктах. У ході слідства правоохоронці встановили, що дані особи не мають відповідних сертифікатів для здійснення таких робіт.

"Крім цього, посадовець вніс до офіційних документів завідомо неправдиві відомості. А саме, завищив вартість та обсяг виконаних робіт шляхом включення робіт та послуг, які фактично не виконувались. Унаслідок протиправних дій, місцевому бюджету завдано збитків у понад 200 тисяч гривень", - йдеться у повідомленні Управління захисту економіки в Полтавській області.

Слідчим головного слідчого управління Генеральної прокуратури України посадовцю повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Санкція однієї з інкримінованих статей передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Стрічка новин