Полтавці просять розробити новий маршрут громадського транспорту

Полтавці просять розробити новий маршрут громадського транспорту

Пропонують організувати такий маршрут: від зуп. Склозавод – зуп. Г.Біліченка, 35 – зуп. Радгосп Шевченка – по вул. Кагамлика до вул. Європейської - по Кільцевому маршруту - по вулиці Європейській до зуп. Склозавод і в зворотньому напрямку.

На сайті Полтавської міськради розмістили нову електронну петицію, яка стосується теми громадського транспорту. Ініціатором звернення є Володимир Пасічко.

За його словами, громадський транспорт не курсує до нового мікрорайону по вулиці Віктора Андрієвського (вул. Г. Біліченка, вул. Параджанова). Також додає про незадовільний стан пасажирських перевезень мешканців мікрорайону "Радгосп Шевченка", які знаходяться у с. Щербані Полтавського району.

"Звертаюсь із пропозицією до міської влади Полтави організувати новий маршрут громадського транспорту: від зуп. Склозавод – зуп. Г.Біліченка, 35 – зуп. Радгосп Шевченка – по вул. Кагамлика до вул. Європейської - по Кільцевому маршруту — по вулиці Європейській до зуп. Склозавод та у зворотному напрямку", - зазначив автор петиції.

Якщо петиція збере 250 підписів за 60 днів, то її має розглянути міська влада.

Стрічка новин