Про підготовку закладів освіти до початку нового навчального року та готовність ВАТ «Полтавагаз» до роботи в осінньо-зимовий період говорилося на апаратній нараді у міськвиконкомі

Та розпочали засідання з оголошення кадрових змін у керівному складі виконавчого комітету. Так, начальником управління сприяння підприємництву стала Олена Регеда, Полтавський міський центр соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді очолила Ольга Буднікова, Сергій Сєров став начальником відділу господарського забезпечення.

Цьогоріч забезпеченість підручниками шкіл складає трохи більше 80-ти %, повідомив начальник міського управління освіти Станіслав Просвєтов. Ремонтних же робіт у навчальних закладах наразі виконано на 897 тисяч гривень. Кількість першокласників у нинішньому році, порівняно з минулим, не змінилася. А от дошкільнят стало більше, констатує Станіслав Просвєтов. А міський голова Полтави особливий акцент зробив на проведенні роботи з директорами шкіл щодо передвиборної агітації. Андрій Матковський заборонив працівникам освітніх закладів агітувати за ту чи іншу політичну силу. Додатково про це говоритимуть і на міській конференції педпрацівників, що пройде 29-го серпня.

Обговорили учасники апаратної наради і стан готовності відкритого акціонерго товариства «Полтавагаз» до роботи в осінньо-зимовий період. Так, хід підготовки підприємства до опалювального сезону контролюється технічним відділом, куди надходить інформація за кожен останній місяць. Про це повідомив заступник голови правління «Полтавагаз» Ростислав Гринчак. Серед виконаних робіт, говорить він, – капітальний ремонт основних фондів міста і Полтавського району. З метою підвищення ефективності газопостачання, проведені роботи і по перекладенню малонадійних газопроводів. Вартість газу для населення, запевнив Ростислав Гринчак, наразі залишається без змін.

Стрічка новин